in

Mazda задіє штучний інтелект для розробки нових електромобілів: подробиці

Японський автовиробник інвестує в стартап зі штучним інтелектом, який обіцяє скоротити час проектування та розробки електромобілів.

Компанія Secondmind, яка планує використовувати штучний інтелект, щоб скоротити час розробки електромобілів з років до місяців, щойно отримала 16 мільйонів доларів від кількох компаній, включаючи Mazda. Британська технічна компанія працює над використанням можливостей штучного інтелекту (AI), щоб допомогти скоротити час проектування та розробки для автовиробників.

“Автомобільна промисловість потребує подальшого прискорення швидкості та ефективності розвитку через диверсифікацію потреб ринку та зростаючу витонченість і складність технологій”, – сказав Наохіто Сага, керівник відділу досліджень і розробок Mazda.

За його словами, компанія з нетерпінням чекає на партнерство з Secondmind, яке сприятиме подальшій еволюції виробництва автомобілів Mazda.

Технічна компанія стверджує, що її продукти можуть допомогти скоротити час розробки нових автомобілів з років до місяців. Штучний інтелект прагне скоротити кількість помилок, зроблених на етапах проектування та тестування, у 10 разів. Це призводить до меншої кількості виправлень і на 40 відсотків меншої кількості прототипів, що зрештою допомагає заощадити час і гроші під час розробки нових транспортних засобів.

Гроші, зібрані в цьому раунді фінансування, підуть на збільшення продажів і маркетингу для Secondmind, а також допоможуть прискорити розробку його хмарного механізму оптимізації. Крім того, він збільшить свою підтримку передової стратегії Mazda в галузі досліджень і навчання в галузі штучного інтелекту, над якою компанії співпрацюють роками.

“Secondmind і Mazda з першого дня об’єдналися навколо спільної мети – забезпечити безперервну оптимізацію дизайну та продуктивності автомобіля та допомогти автомобільній промисловості досягти успіху в епоху програмно-визначених автомобілів”, – сказав Гері Бротман, генеральний директор Secondmind.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mazda випустить 13 електрифікованих моделей до 2025 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-Benz припинить виробництво електричного кросовера EQS у США: названа причина

Тест-драйв електромобіля Citroen Ami Cargo: ТОП-5 ключових фішок сітікара