in

Mercedes-Benz припинить виробництво електричного кросовера EQS у США: названа причина

Mercedes-Benz припинить виробництво електричного кросовера EQS у США та перенесе усі виробничі процеси в Німеччину.

Наразі електромобіль виробляється на заводі бренду у Венсі, штат Алабама. Це становить приблизно 7% річної потужності заводу в 305 000 автомобілів. У період з січня по вересень Mercedes-Benz продав у США 7086 електричних кросоверів EQS. Зазначається, що з часом виробництво буде перенесено до Бремена, Німеччина. Заповнити прогалину, залишену позашляховиком EQS в Алабамі, повинна електрична версія GLC.

Неназване джерело в компанії назвало цю нову модель “дійною коровою”. Очікується, що виробництво цієї нової моделі почнеться в першому кварталі 2026 року. За прогнозами аналітиків, лише у перший рік виробництва може бути випущено до 50 000 електромобілів GLC.

Зазначається, що цей крок допоможе оптимізувати потужності заводу в Алабамі та, що важливіше, дозволить компанії збільшити продажі у США. Крім того, місцеве виробництво в США дасть право на податкові пільги відповідно до Закону про зниження інфляції.

Минулого року Mercedes-Benz на закритому заході показав американським дилерам новий електричний GLC. Очікується, що він матиме запас ходу близько 480 км і вирізнятиметься більш округлим дизайном, ніж модель із ДВЗ. Завод автовиробника в Бремені наразі виготовляє C-Class, E-Class, GLC і EQE.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mercedes-Benz оголосив про відкликання одного екземпляра електромобіля EQS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За $250 000: класичний родстер Mercedes-Benz 280SL перетворили на швидкий електромобіль

Mazda задіє штучний інтелект для розробки нових електромобілів: подробиці