in

За $250 000: класичний родстер Mercedes-Benz 280SL перетворили на швидкий електромобіль

Компанія Moment Motor, розташована в Остіні, штат Техас, перетворила класичний компактний родстер Mercedes-Benz 280SL на електромобіль.

“Moment Motor Company спеціалізується на самостійно сконструйованих комплексних рішеннях, які враховують неймовірні складності, пов’язані з інтеграцією силової установки сучасного електромобіля”, – сказав Марк Девіс, засновник компанії.

За його словами, продукти фірми зберігають цілісність і дизайн оригінального транспортного засобу, безпечно застосовуючи задоволення, що викликає посмішку від потужності електротяги.

З точки зору компанії, ідеальним класичним автомобілем для переобладнання є родстер Mercedes-Benz. Його вважають одним із найвиразніших авто своєї епохи, а його розміри дозволяють забезпечити розумну ємність акумулятора. Що ще важливіше, будучи розкішним транспортним засобом, плавна робота трансмісії ідеально доповнює дух автомобіля.

У компанії кажуть, що процес проектування починається з глибокого аналізу автомобіля. Він використовує найсучасніші цифрові зображення для створення 3D-моделі кожного проектного автомобіля, і використовуючи це, працює над створенням плану переобладнання у електромобіль, який зберігає баланс ваги та відчуття керованості оригінального автомобіля.

Класичний Mercedes-Benz 280SL отримав акумуляторну батарею ємністю 62 кВт*год, яка забезпечує водію та пасажиру 442 км запасу ходу. Електродвигун з постійними магнітами забезпечує потужність у 300 к.с. та максимальний крутний момент у 502 Нм.

Компанія Moment Motor працює з Unique Cars of Palm Beach, щоб знайти бездоганно відреставровані 280SL для переобладнання. Він продає повні автомобілі за 250 000 доларів США або може конвертувати той, який у вас уже є, “лише” за 135 000 доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, компанія Mercedes-Benz працює над запуском серійного виробництва батарейного G-Class.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вперше гібрид: компанія Renault показала нове покоління кросовера Duster

Mercedes-Benz припинить виробництво електричного кросовера EQS у США: названа причина