in

З килимами та квітами: Mercedes-Benz відкрила незвичну зарядну станцію для електромобілів потужністю 400 кВт

Німецький автовиробник відкрив нову розкішну зарядну станцію для електромобілів потужністю 400 кВт поблизу штаб-квартири Mercedes-Benz США в Сенді-Спрінгс, штат Джорджія. Зазначається, що станція повинна встановити “новий стандарт швидкої, зручної, чистої та надійної зарядки електромобілів, одночасно сприяючи прийняттю електромобілів”.

Новий зарядний центр під назвою Mercedes-Benz Charging Hub має потужні зарядні пристрої потужністю 400 кВт, а також навіс з сонячними панелями, який захищає клієнтів від дощу, і забезпечує живлення світлодіодних ліхтарів. Станція була побудована з урахуванням доступності, оскільки тут є місце для зарядки для людей з обмеженими можливостями, а також “відкрите місце для зарядки, призначене для електричних фургонів або електромобілів з причепами довжиною до 7,9 метрів.

На станції також розташовані “інтелектуальні індикатори”, які розташовані на висоті 4,6 метри від землі. Вони показують статус зарядної станції – вільна, зайнята чи зарезервована – і їх видно з вулиці.

Однак справжньою перевагою є “зарядний зал” – місце для відпочинку власників авто. У ньому є дивани та крісла, туалет і торгові автомати.

Компанія планує мати щонайменше 400 зарядних центрів по всій Північній Америці до кінця десятиліття. Вони матимуть 2500 зарядних пристроїв і зручності, подібні до станції в Джорджії. Німецький автовиробник також підтвердив, що зарядні центри найближчим часом відкриються в офісах компанії у Техасі, Флориді, Алабамі та Джорджії до кінця року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, до 2030 року Mercedes-Benz встановить 10 000 швидкісних зарядних станцій для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За ціною 20 000 євро: Renault готує електромобіль Twingo

Renault готує одразу сім нових електромобілів: подробиці