in

Погано закріпили ремені безпеки: Mercedes відкликає електроседани EQS

Mercedes відкликає декілька електричних седанів EQS 2022-2023 років випуску через те, що застібки ременів безпеки на задніх сидіннях не були належним чином затягнуті. За даними компанії, у разі ДТП через це можуть некоректно спрацювати подушки безпеки.

Автовиробник розпочав розслідування проблеми в квітні після того, як його група контролю якості виявила, що в шести електромобілях було ослаблене болтове з’єднання пряжки ременя безпеки на задньому сидінні.

У ході внутрішнього розслідування було використано дані про крутний момент болтів та іншу документацію, щоб визначити, що п’ять EQS450 2022-2023 років і один EQS580 2022 року потенційно мали неправильно закручені болти. Вібрації під час водіння, або зіткнення можуть ще більше послабити болти та спричинити їх несправність, що приведе до некоректної роботи подушок безпеки.

У свою чергу, це може призвести до підвищеного ризику отримання травм під час аварії. У Mercedes повідомили, що досі не отримали жодних претензій, або звітів з ДТП, пов’язаних із цією проблемою, і що компанії не відомо про жодні нещасні випадки чи травми внаслідок цього.

Щоб запобігти потенційним проблемам, автовиробник почне зв’язуватися з власниками цих електромобілів, починаючи з 29 серпня. Їх попросять повернути машину до авторизованого дилера, де будуть перевірені відповідні болти та, якщо необхідно, затягнуті з правильним крутним моментом.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mercedes-Benz оголосив про відкликання одного екземпляра електромобіля EQS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричне купе від дизайнера Nissan GT-R дебютує на фестивалі в Гудвуді

Volkswagen почав випробування автономних автомобілів ID.Buzz у США