in

Електричне купе від дизайнера Nissan GT-R дебютує на фестивалі в Гудвуді

Нове 483-сильне електричне купе AIM EV Sport 01 презентують на Фестивалі швидкості у Гудвуді. Дизайн моделі створив дизайнер Широ Накамура, який є автором зовнішності суперкару Nissan GT-R.

Компанія AIM існує з 1998 року як інжинірингова компанія, яка активно працює у світі автоспорту. Але EV Sport 01 – перший самостійний електромобіль компанії, і після статичної презентації на виставці класичних автомобілів Automobile Council в Японії в квітні, він готується зробити свій динамічний дебют на Фестивалі швидкості в Гудвуді цього місяця.

“Ми навчилися у великих спортивних автомобілів минулого, чому допомогла конфігурація заднього приводу та компонування. Я хотів виразити динамізм із витонченою елегантністю через простий, чистий дизайн”, – сказав Накамура

За його словами, EV Sport 01 використовує мінімальну мову форм і уникає складних поверхонь, що нагадує чудові європейські та японські спортивні автомобілі 1960-х років.

Електричне купе від AIM оснащене парою електродвигунів сумарною потужністю 483 к.с., які встановлені на задній осі. Від компактного купе варто очікувати досить високої продуктивності, враховуючи відносно низьку споряджену вагу моделі у 1425 кг. Такого показнику було досягнуто завдяки використанню кузовних панелей з карбону та силового каркасу з алюмінію.

В AIM зазначили, що електромобіль був розроблений лише як концепція, щоб продемонструвати технологічні можливості компанії. Але у компанії не виключають, що надмірна увага за фестивалі з боку публіки може переконати менеджмент дати зелене світло невеликій серії.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, класичне купе BMW перетворили на електромобіль за ціною двох нових M3.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний Porsche Cayenne: опубліковані перші фото під час випробування

Погано закріпили ремені безпеки: Mercedes відкликає електроседани EQS