in

Потужністю в 1341 силу: Nissan анонсував електричного передвісника Nissan GT-R

Nissan представив концепцію електричного суперкара Hyper Force потужністю 1341 к.с. Концепт оснащений технологією керування повним приводом Nissan e-4ORCE, полегшеною конструкцією та твердотільною батареєю.

За словами автовиробника, ця концепція має намір зацікавити як ентузіастів гонок, так і геймерів. Хоча Nissan не надає подробиць та специфікацій щодо Hyper Force, було зрозуміло кілька ключових моментів. Він має “оптимальний баланс ваги” та легку карбонову конструкцію, включаючи колеса з вуглецевого волокна. Він навіть має пару режимів, GT для Grand Touring R для перегонів.

Президент і генеральний директор Nissan Макото Утіда каже, що всі “п’ять концептуальних автомобілів, представлених останніми днями”, є символами майбутнього та втілюють основоположний дух “сміливості робити те, чого інші не роблять”.

Hyper Force також отримав кілька футуристичних функцій, які допомагають вирізнити його з-поміж решти концептів. Мова йде про активні аеродинамічні елементи та вентиляційні отвори на крилах. Nissan навіть може похвалитися “спеціально розробленим плазмовим приводом”, який мінімізує підйом внутрішнього колеса під час поворотів.

У салоні встановлений адаптивний інформаційно-розважальний дисплей. Він розроблений у партнерстві з розробником гри Gran Turismo Polyphony Digital. Так, автомобіль припаркований, водії можуть використовувати спеціальний шолом, щоб змагатися у віртуальних перегонах, користуючись справжнім кермом і педалями.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Nissan продаватиме в Європі виключно електричні автомобілі вже з 2030 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: електричне літаюче таксі Boeing здійснило перший політ у Лос-Анджелесі

Світове виробництво електромобілів під загрозою: Китай обмежив експорт графіту