in

Компанія Kia презентувала новий логотип та слоган: відео

Компанія Kia провела в корейському Інчхоні вражаючу презентацію свого нового логотипу і слогану.

Новий логотип має елементи “симетрії”, “ритму” та “підйому” і демонструє амбіції автовиробника завоювати провідне місце в майбутній індустрії автомобільної мобільності.

“Новий логотип Kia відображає прагнення компанії стати символом змін та інновацій. Автомобільна промисловість переживає період бурхливих перетворень, і Kia активно формує та адаптується до цих змін”, – заявив президент та генеральний директор бренду Хо Сун Сонг.

Щоб продемонструвати світові новий логотип компанія підняла в небо сотні дронів, начинених піротехнікою. Вони влаштували вражаюче шоу, склавшись в кінці в слово Kia та вибухнувши сотнями іскор. Кульмінація шоу супроводжувалась вражаючим феєрверком.

Разом із новим логотипом автовиробник змінив і слоган компанії. Замість The Power to Surprise ним тепер буде Movement that Inspires.

На наступний тиждень – 14 січня о 19:00 (15 січня, 1:00 ранку за європейським часом) запланована презентація нової стратегії автовиробника.

Як раніше повідомляв Autogeek, Kia планує створити повністю електричну версію кросовера Sportage. Наразі модель доступна не лише з ДВЗ, а й з гібридною силовою установкою.

По матеріалах: carscoops.com.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль з ДВЗ – за один день: у Дніпрі розробили набір для перетворення Славути на електромобіль

В три рази кращі: компанія GS Yuasa розробляє акумулятори нового покоління