in

Електромобіль з ДВЗ – за один день: у Дніпрі розробили набір для перетворення Славути на електромобіль

Переобладнання автомобіля зайняло чотири години.

На YouTube-каналі KOZAK ELECTRO опублікували відео перетворення автомобіля Славута на електромобіль. Попередньо автомобілю повністю відновили кузов, зняли бензиновий двигун, паливний бак, коробку і всі інші елементи трансмісії. Демонтаж устаткування зайняв трохи більше години.

Після цього дніпропетровські майстри встановили електродвигун та силовий блок, до якого входить батарея, контролер та вся керуюча електроніка. У «моноблоку» є два виходи: один під педель газу, другий – для підключення електроніки, яка знаходиться всередині блоку.

Електродвигун майстри встановили на місце ДВЗ. Разом з установкою коробки передач це зайняло 20 хвилин. Поверх двигуна встановили «моноблок», витративши на підключення 10 хвилин. Але через проблеми з кріпленням майстрам довелося повозитися дві години. До виїзду колишній бензиновий автомобіль був повністю готовий через чотири години.

В цілому, за словами майстрів, перетворити ДВЗ-автомобіль в електромобіль цілком реально за пів дня, хоч спочатку вони планували вкластися у дві години. Не виключено, що так станеться наступного разу.

Як раніше повідомляв Autogeek, у листопаді 2020 року в Європі продали рекордну кількість електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Китайська NIO продала рекордну кількість електромобілів у грудні: в компанії назвали причини

Компанія Kia презентувала новий логотип та слоган: відео