in

Китайська NIO продала рекордну кількість електромобілів у грудні: в компанії назвали причини

У грудні 2020 року відвантаження автомобілів марки збільшилося на 121%, до 7007 одиниць.

Китайська компанія NIO відзвітувала про успішне завершення 2020 року. У порівнянні з 2019 роком поставки електромобілів марки збільшувалися більш ніж у двічі протягом останніх дев’яти місяців, але найуспішнішим став грудень.

В останній місяць року NIO відвантажила 7007 одиниць, на 121% більше, ніж роком раніше. З них 2009 одиниць моделі ES8, 2493 одиниць ES6 та 2505 одиниці нових EC6. В цілому, у четвертому кварталі компанія відвантажила 17 353 автомобіля, на 111% більше, ніж за ті ж три місяці 2019 року. Всього у 2020 році компанія NIO поставила 43 728 автомобілів, на 112,6% більше, ніж роком раніше. Це робить її серйозним конкурентом Tesla на величезному ринку Китаю.

Як говориться в офіційній заяві компанії, зростанню продажів сприяли зростання «впізнанності» марки, привабливість та конкурентоспроможність продуктової лінійки, а також розширення мережі продажів та впровадження схеми «батарея як послуга» (Battery as a Service, BaaS). Введена у минулому році послуга BaaS передбачає продаж електромобілів без тягової батареї. Це дозволяє знизити початкову вартість електромобіля і орендувати акумулятор, виплачуючи його вартість протягом року.

9 січня 2021 року на четвертому «Дні NIO» китайська марка представить свою нову модель седана і розповість про останні розробки в області автономного водіння. У компанії відзначили, що прискорюють розробку нових проектів і продовжують розширювати мережу продажів та обслуговування.

Як раніше повідомляв Autogeek, китайська компанія NIO стала четвертим за капіталізацією автовиробником у світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У грудні в Україні продали рекордну кількість нових авто за 6 років: топ-5 найпопулярніших моделей

Електромобіль з ДВЗ – за один день: у Дніпрі розробили набір для перетворення Славути на електромобіль