in ,

Найдешевший електромобіль в Європі Dacia Spring отримає нову версію: що зміниться

Електричний хетчбек Dacia Spring, один з найдоступніших нових «батарейних» автомобілів у Європі, чекає на першу зміну поколінь. Як повідомив InsideEV’s, новий румунський «бюджетник» вийде 2024 року.

У Європі продажі Dacia Spring стартували у березні 2021 року. В даний час стартовий цінник нового електрохетчбека складає близько 22 700 доларів. В окремих європейських країнах автомобіль можна придбати лише за 13 000 доларів. Різницю майже у 10 тисяч доларів покривають урядові субсидії та пільги.

Dacia Spring побудований на платформі CMF-A Renault Group і фактично являється румунською версією Renault City K-ZE. Хетчбек укомплектований одним електродвигуном потужністю 44 к.с. та максимальним крутним моментом 125 Нм. Час прискорення від 0 до 100 км/год – 19,1 с. Заряду тягової батареї на 27,4 кВт•год вистачає на 230 км шляху.

Майбутня зміна поколінь зробить хетчбек більш сучасним. Перегляд дизайну має наголосити на його «електричній тенденції» і розмова про це не припинилася навіть після невеликого фейсліфтингу 2023 року. Зокрема, у цьогорічної моделі з’явилася версія Extreme потужністю 64 к.с.

Уже відомо, що наступний Spring не буде пов’язаний із майбутніми Renault 4 та Renault 5, побудованими на платформі CMF-B. Тобто хетчбек збереже свою нинішню архітектуру CMF-A.

За даними Dacia, зі старту продажів у 2021 році в Європі реалізовано близько 120 000 електрохетчбеків Spring. Зміна покоління має зміцнити позиції «бюджетника» на ринку.

Як раніше повідомляв Autogeek, у найдешевшого електромобіля в Європі з’явилася комерційна версія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

До 60 км на електротязі: перші подробиці про “каблучок” Volkswagen Caddy eHybrid

В Україні придбали 4600 електромобілів за місяць: складено топ-5 найпопулярніших моделей червня