in

Jeep випустить електричний Renegade вартістю менше $25 000: що відомо

Повністю електричний Jeep Renegade нарешті підтверджено. Що ще краще, він буде коштувати менше $25 000, оскільки Jeep виходить на нові ринки.

У США Jeep Renegade EV приєднається до двох інших повністю електричних автомобілів Jeep, Wagoneer S та Recon, натхненного Wangler. Новина була підтверджена під час Дня інвестора Stellantis 2024 у четвер. Електричний Renegade стане одним з трьох нових електромобілів Jeep, які будуть представлені в Північній Америці.

Хоча Jeep нещодавно був визнаний найпатріотичнішим брендом Америки, за останні кілька років його продажі знизилися. Після того, як продажі в США збільшилися в чотири рази, досягнувши майже 1 мільйона у 2018 році, Jeep намагається набрати обертів.

Минулого року продажі бренду Jeep впали на 6% (642 924) у США після падіння на 12% у 2022 році (684 614) і ще на 2% у 2021 році (778 711).

Генеральний директор Антоніо Філоса вважає, що нові електромобілі Jeep допоможуть змінити ситуацію. Минулого тижня Філоса заявив Automotive News, що “щось близько 100% буде завойовано”, маючи на увазі свій перший глобальний електромобіль, Wagoneer S.

“Бренди, на які ми націлені, – це в основному Tesla… але є й багато інших”, – сказав лідер Jeep. Jeep офіційно представив розкішний електричний позашляховик Wagoneer S два тижні тому з запасом ходу до 480 км.

Однак Jeep має “більші” плани щодо виходу на нові ринки та зміцнення бренду.

Компанія Jeep підтвердила, що випустить електричний Renegade за ціною менше $25 000 в рамках свого нового плану розвитку.

Бренд повернеться в сегмент середньорозмірних кросоверів в Північній Америці, а також знову вийде на ринок компактних кросоверів в усьому світі. Протягом наступних трьох років Jeep розширить свій модельний ряд з 10 до 13 моделей. До 2027 року Jeep планує мати шість повністю електричних автомобілів.

Після того, як кілька тижнів тому генеральний директор Stellantis Карлос Таварес заявив, що “дуже скоро” в США з’явиться електромобіль Jeep EV вартістю $25 000, ми дізналися, що це буде електричний Renegade.

“Якщо ви запитаєте мене, що таке доступний електромобіль, я б сказав, що це 20 000 євро в Європі і 25 000 доларів у США, – пояснив Таварес. – “Так само, як ми представили Citroen e-C3 вартістю 20 000 євро, дуже скоро у вас буде джип вартістю 25 000 доларів”.

Таварес вказав, що за цією вартістю це буде електричний Jeep Renegade. Однак незрозуміло, чи включає це державні пільги.

Доступний Renegade EV приєднається до Wagoneer S і Recon в електричній лінійці Jeep. Очікується, що в цьому році Jeep також представить Recon, електричний позашляховик, натхненний Wrangler.

За матеріалами: electrek.co

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Тест-драйв Peugeot Landtrek: вивчаємо сильні та слабкі сторони таємничого пікапа

На польському заводі Stellantis розпочали виробництво недорогих китайських електромобілів