in ,

Jeep оголосив про повний перехід на електромобілі, але поки тільки в Європі

Американська марка позбавиться всіх бензинових позашляховиків та кросоверів для європейського ринку.

Незважаючи на те, що в компанії це називають «повним переходом на електромобілі», фактично йдеться про плагін-гібриди. Найближчим часом до вже доступних європейцям плагін-гібридів Wrangler, Renegade та Compass, об’єднаних загальним позначенням 4хе PHEV приєднаються електрифіковані кросовери Renegade та Compass з нової лінійки e-Hybrid. На ринку вони з’являться вже у березні цього року. Першими оцінити нові плагін-гібриди зможуть мешканці Франції, Італії та Німеччини.

Як повідомляється, Renegade e-Hybrid та Compass e-Hybrid укомплектовані силовою установкою, що складається з 1,5-літрового чотирициліндрового наддувного бензинового двигуна з сімейства Global Small Engine, 48-вольтового стартер-генератора та нової семиступінчастої автоматичної коробки передач з двома зчепленнями. Віддача бензинового двигуна – 130 к.с. та 240 Нм крутного моменту. Ще 20 к.с. і 55 Нм генерує електродвигун, який може обертати передні колеса навіть при деактивованому ДВЗ. Стверджується, що використання гібридної системи дозволило знизити витрати пального та викиди СО2 у порівнянні з бензиновими модифікаціями зменшилися на 15%.

Також для плагін-гібридів сімейства e-Hybrid заявлений набір фірмових систем активної безпеки та допомоги водія, серед яких розпізнавання дорожніх знаків, помічник підтримки швидкісного режиму, контроль фізичного стану водія та автоматичне екстрене гальмування (для Compass). Крім того, вперше на європейському ринку плагін-гібридний Compass за доплату можна укомплектувати асистентом руху магістралями Highway Assist, який фактично являється автопілотом другого рівня.

Надалі з’явиться плагін-гібридний Jeep Grand Cherokee 4xe PHEV з силовою установкою на базі 2,0-літрової бензинової «турбочетвірки», доповненої двома електродвигунами: 136-сильний вбудований у восьмиступінчастий «автомат» та 45-сильний стартер-генератор. Сукупна віддача установки – 381 к.с. Терміни появи плагін-гібридного Grand Cherokee, навіть орієнтовні, поки що не озвучені.

Як раніше повідомляв Autogeek, Jeep готує повністю електричного конкурента Suzuki Jimny.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Подорож на електромобілі на Волинь більше не проблема: на нових придорожніх «Лісовичках» встановили зарядні станції різних типів

Електромобілі загоряються в сотні разів рідше, ніж бензинові та гібридні авто: дані експертів