in

Подорож на електромобілі на Волинь більше не проблема: на нових придорожніх «Лісовичках» встановили зарядні станції різних типів

Впровадження в Україні транспорту на електротязі передбачає розширення інфраструктури, необхідної для нього.

Й якщо в великих містах вона розвивається досить таки швидкими темпами, то от у маленьких містечках все геть зовсім інакше.

Досить часто власники електромобілів жаліються, що на віддалених дорогах практично нереально знайти станцію зарядки.

На Волині цю проблему частково вирішили й встановили електрозаправки на нещодавно збудованих рекреаційних комплексах «Лісовичок» у смт Колки Луцького р-ну, поблизу смт Маневичі Камінь-Каширського та недалеко від м. Володимир (с. Житані).

За словами лісівників, електрозаправки виявилися досить затребуваними. Й в майбутньому попит на них буде тільки зростати, як і кількість електромобілів на волинських дорогах.

За словами головного лісівника Волині Олександра Кватирко, якому й належить ідея встановлення електрозаправок, це екологічно, затребувано серед сучасних водіїв. Більше того, такі заправки можуть бути дієвим інструментом для додаткового залучення клієнтів і зростання відвідуваності. А враховуючи, що для зарядки електромобіля потрібен певний час, використати його можна буде з користю – прогулятися територією рекреаційного пункту й відпочити.

Тож тепер власники електромобілів можуть планувати подорож на Волинь, не боячись зупинитися на півшляху. 

Варто зазначити, що електрозаправки вже відображаються на картах електрозаправок України. Користуватися ними досить легко – вона має два типи зарядних пристроїв: Type 1 (J1772) та Type 2 (Mennekes), для різних автомобілів.

Щоб отримати доступ до зарядної станції, власнику електрокара необхідно скористатися мобільним додатком АЕ Charging Point.

Після реєстрації будуть доступні такі функції:

  • увімкнення/вимкнення зарядного пристрою;
  • перегляд її статусу зайнята/вільна;
  • можливість зарезервувати конектор;
  • переглянути баланс, поповнити баланс;
  • переглянути кількість спожитої електроенергії.

«Ми розуміємо, що зараз екологічний транспорт стає все популярнішим, тож така інфраструктура, створена волинськими лісівниками, – це вже не данина моді і не просто тренд, а необхідність», – наголосили у Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Як раніше повідомляв Autogeek, експерти прогнозують, що швидкісні зарядні станції для електромобілів вже за декілька років стануть прибутковішими за АЗС.

За матеріалами: lisvolyn.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Допомогли британські консультанти: в Україні розробили план, який дозволить до 2030 року збільшити частку електромобілів до 75%

Jeep оголосив про повний перехід на електромобілі, але поки тільки в Європі