in ,

Jeep розкрив план електрифікації модельного ряду і презентував три нові електричні позашляховики

The all-new, all-electric Jeep® Recon: 100% Jeep; 100% zero emission

Бренд Jeep оголосив про комплексний план щодо свого наступного покоління повністю електричних автомобілів 4xe ( “four by e” ) у рамках стійкої трансформації, щоб стати провідним брендом електрифікованих позашляховиків у світі. Відповідно до цього плану передбачено випуск чотирьох повністю електричних позашляховиків у Північній Америці та Європі до кінця 2025 року.

У рамках поточного плану виробництва заплановано, що  50% від продажів бренду Jeep у США будуть припадати на повністю електричні моделі до 2030 року, тоді як до того часу у Європі ця цифра складатиме 100%. Цей план повністю підтримує цілі щодо нульового викиду вуглецю, встановлені Stellantis під час довгострокового стратегічного плану Dare Forward 2030 .

Бренд Jeep показав перші зображення двох повністю електричних позашляховиків – абсолютно Нового Jeep Recon та Нового Wagoneer під кодовою назвою Wagoneer S.  Одночасно з представленням новинок, бренд підтвердив, що повністю новий електричний Jeep Avenger розпочне свої продажі у Європі на початку наступного року.

Спираючись на успіх Jeep Wrangler 4xe, найбільш продаваного гібридного автомобіля (PHEV) у США, і нещодавно представленого Grand Cherokee 4xe, бренд розробляє широкий асортимент електрифікованих продуктів, спеціально розроблених для підсилення позицій легендарного бренду та розширення свого охоплення в Північній Америці. 

До 2030 року бренд Jeep запропонує повний спектр нових акумуляторних електромобілів (BEV – battery electric vehicle), забезпечивши лідерство в галузі позашляховиків з точки зору кількості моделей, участі в сегменті та обсягу продажів. У результаті 50% продажів бренду в США складатимуть повністю електричні транспортні засоби.

Абсолютно новий Jeep Recon: 100% Jeep; 100% нульовий рівень викидів

Новий Jeep Recon стане одним із перших електричних позашляховиків, який буде представлений у Північній Америці.

The all-new, all-electric Jeep® Recon: 100% Jeep; 100% zero emission

Цей абсолютно новий автомобіль призначений для любителів досліджувати нові простори, нові дороги та нові горизонти – і тепер все це в майже в абсолютній тиші з надійним, повністю електричним Jeep Recon. 

The all-new, all-electric Jeep® Recon: 100% Jeep; 100% zero emission

Jeep Recon розроблено з нуля, щоб бути на 100% Jeep 4×4 і на 100% з нульовими викидами. Цей позашляховик буде пропонуватися виключно як BEV (battery electric vehicle, і він зробить пригоди на бездоріжжі ще цікавішими завдяки: 

  • видатній здатності їздити на бездоріжжі завдяки фірмовій системі повного приводу Jeep Selec-Terrain, системі блокування диференціалів e-locker, захисту днища, буксирним гакам і агресивним позашляховим шинам;
  • справжній свободі під відкритим небом у Jeep з електроприводом та потужністю, що доступна з перших секунд, а легко знімні двері та вікна зроблять вас ще ближчим до природи. 
  • системі Uconnect останнього покоління, яка наддасть детальний доступ до путівників по найвідомішим бездоріжжям.
The all-new, all-electric Jeep® Recon: 100% Jeep; 100% zero emission

Цей позашляховик буде показаний публіці наступного року, а виробництво почнеться в 2024 році в Північній Америці. Клієнти в США зможуть забронювати новий Jeep Recon BEV на початку 2023 року. 

Абсолютно новий, повністю електричний Wagoneer – мистецтво американського преміум-класу

Сімейство Wagoneer також буде розширено завдяки абсолютно новому позашляховику. Цей повністю електричний автомобіль під кодовою назвою Wagoneer S продовжить розширювати присутність бренду в сегменті позашляховиків преміум-класу. Бренд Jeep залишається відданим своїм традиціям, пропонуючи унікальний, витончений, аеродинамічний дизайн у поєднанні з повним приводповнопривідними можливостями, як обов’язковий атрибут Бренду Jeep.

All-new, all-electric Wagoneer S, the art of American premium

Цей новий повністю електричний SUV буде пропонуватися виключно як BEV, орієнтований на запас ходу понад 640 км на одному заряді, потужністю 600 к.с. і час розгону 0-100 приблизно за 3,5 секунди. 

All-new, all-electric Wagoneer S, the art of American premium

«Ми порадуємо наших клієнтів високоефективним позашляховиком преміум-класу, оснащеним передовими технологіями та високоякісними матеріалами оздоблення, який пропонує можливості повного приводу, високу продуктивність, швидке прискорення та запас ходу понад 640 км на одному заряді», — зазначив Крістіан Меньє, генеральний директор бренду Jeep.

All-new, all-electric Wagoneer S, the art of American premium

Новий Wagoneer BEV також буде показаний публіці наступного року, а виробництво почнеться в 2024 році в Північній Америці. Клієнти в США зможуть забронювати новинку на початку 2023 року. Вона продаватиметься на основних ринках світу, включаючи Європу.

Абсолютно новий Jeep Avenger перший повністю електричний позашляховик Jeep

У Європі бренд Jeep вже зробив значний зсув, пропонуючи лише електрифіковані позашляховики в таких країнах, як Німеччина та Франція. До кінця цього року 100% портфоліо позашляховиків Jeep буде електрифіковано майже на всіх європейських ринках.

Бренд представить чотири автомобілі з нульовим рівнем викидів у Європі до 2025 року з пропозиціями в основних сегментах. У результаті ретельної роботи над новинками до 2030 року всі автомобілі Jeep, що продаються в регіоні, будуть на 100% електричними.  

Першою моделлю цього глобального плану є абсолютно новий, повністю електричний Jeep Avenger, компактний позашляховик, який був анонсований на початку цього року. Новинка від Jeep – це новий повністю електричний позашляховик компактних розмірів, який пропонує вражаючий дорожній просвіт, чудові кут заїзду та з’їзду для свого сегменту, водночас забезпечуючи сучасний та технологічний інтер’єр із достатньою кількістю простору для людей і вантажу. І що важливо, все це виключно на електротязі та запас ходу сягає 400 км.

Jeep Avenger дебютує під час прес-конференції на Паризькому автосалоні, 17 жовтня, і того ж дня відкриється бронювання для клієнтів. Абсолютно новий Jeep Avenger надійде в салони на початку 2023 року.

4xe – це новий 4×4

Бренд Jeep продовжує розширювати свій портфель 4xe по всьому світу, покращуючи свої легендарні можливості 4×4 за допомогою електрифікації та передових технологій. Хоча подробиці поточного плану зосереджені на Північній Америці та Європі, про конкретні плани для інших регіонів буде оголошено пізніше.

«Сьогодні ми поділилися лише коротким поглядом на наше нове портфоліо повністю електричних позашляховиків, надаючи реальні докази того, що має відбутися протягом наступних 24 місяців, і чому ми кажемо, що 4xe — це новий 4×4», — сказав Меньє. «Це потужне поєднання дизайну Jeep, легендарних можливостей повного приводу та електрифікації змінить ринок позашляховиків, дозволяючи більшій кількості клієнтів у багатьох країнах і в більшій кількості сегментів приєднатися до нас на нашому шляху до нульових викидів».

Що важливо, Stellantis в Україні підтримує план бренду Jeep по електрифікації модельної лінійки та уже зараз працює над тим, щоб з початку продажів усіх трьох новинок в Європі вони також були доступні і для українських покупців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Які електромобілі українці шукають в Інтернеті: попит зріс майже удвічі

Camp Mode: електричні пікапи Rivian отримали оновлення з цікавою функцією