in

Camp Mode: електричні пікапи Rivian отримали оновлення з цікавою функцією

Компанія Rivian оновила програмне забезпечення в своїх електромобілях, після чого в автівках став доступний «Режим табору».

Головною особливістю електромобілів Rivian є особлива увага до екологічності, а головною темою – час, проведений насолоджуючись природою. 

Зважаючи на це, Rivian проектує свої електромобілі так, щоб вони не просто були розкішними, а й добре обладнані, що необхідно для руху важкою місцевістю на відкритому повітрі.

Величезна кількість налаштувань і доповнень, доступних для водіїв електропікапів R1T або позашляховиків R1S вражає, особливо якщо вони люблять кемпінг або активні види спорту. Йдеться про такі чудові аксесуари, як Camp Kitchen або тримісний намет на даху, розроблений разом з Yakima. 

Тепер же в електромобілях Rivian буде доступний й «Режим табору». Він має досить цікаву функцію автоматичного вирівнювання електромобіля. Й випробувати її вже може кожен власник R1T та R1S. «Режим табору» дозволяє регулювати кожне колесо, щоб повністю вирівняти електромобіль. 

Крім того режим дозволяє електромобілям Rivian оптимізувати споживання енергії під час стоянки.

У «Режимі табору» є ще два режими: «Stay off» і «Stay on». Останній повністю підтримує автомобіль у стані сну, тож ви можете користуватися клімат-контролем, слухати музику та використовувати інші функції, перебуваючи всередині. «Stay off» вимикає більшість функцій, зокрема центральний дисплей. Також можливе вимкнення всього зовнішнього освітлення, звуків та блокування на відстані. Після ввімкнення системи клімат-контролю також працюватимуть тихіше.

Крім того, тепер кемпінг можна буде освітлювати за допомогою прожекторів, розташованих у бічних дзеркалах.

Rivian зазначає, що більшість функцій Camp Mode доступні лише тоді, коли R1T або R1S припарковано, і автовиробник рекомендує скинути клиренс електромобіля, перш ніж знову їхати після вирівнювання.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Rivian вперше відкликала свій автомобіль – електричний пікап R1T.

За матеріалами: Electrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Jeep розкрив план електрифікації модельного ряду і презентував три нові електричні позашляховики

Mercedes об’єднається із Rivian для випуску електричних фургонів у Європі