in

Intel побудує автономний електробус: що вже відомо про розробку

На дорогах США безпілотні автобуси виробника мікропроцесорів та комп’ютерного обладнання з’являться у 2024 році.

Відповідатиме за розробку та виробництво електробуса підрозділ Intel Mobileye. Також у проєкти візмуть участь австрійська інжинірингова компанія Benteler Automotive та розробник автономних транспортних засобів Beep, який активно просуває безпілотні електробуси на дороги США.

Як йдеться у офіційному прес-релізі Intel, ця співпраця сприятиме розробці та впровадженню в США самоврядних електробусів із системою автономного управління четвертого рівня. Відповідно до оновленої класифікації систем допомоги водінню та автопілотів по SAE, в певних умовах та за наявності розмітки, що добре читається, автомобіль все робить самостійно.

Спільно розроблений безпілотник буде пободований на електричній модульній платформі BEDS (Benteler Electric Drive System) та оснащений системою автономного управління Mobileye Drive і технологіями Beep. Як повідомляється, остання візьме на себе створення командних центрів для керування безпілотниками.

На думку представника Intel Mobileye Йохана Юнгвірта, об’єднавши створені Mobileye, Beep та Benteler технології, вони зможуть створити транспортний засіб майбутнього, який дозволить вирішити проблеми мобільності, пов’язані з урбанізацією та шкідливими викидами у атмосферу.

«Всі переваги від використання автономних транспортних засобів можуть бути досягнуті лише при масштабуванні. Працюючи з Beep та Benteler, Mobileye прагне масового виробництва безпілотних транспортних засобів для пересування на невеликі відстані, які забезпечать зручне, доступне та безпечне переміщення людей у Північній Америці», – сказав Йохан Юнгвірт.

Серійне виробництво спільно створенного самоврядного електричного автобуса налагодять в США.

Як раніше повідомляв Autogeek, перший у світі двоповерховий туристичний автобус на електротязі TDX25E Astromega долатиме 500 км на одному заряді.

За матеріалами: Intel

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Наміри серйозні: Porsche купує ще одну компанію з виробництва електровелосипедів

Не шинами одними: Continental представив ContiHome – «розумний будинок на колесах» з перероблених матеріалів