in

Наміри серйозні: Porsche купує ще одну компанію з виробництва електровелосипедів

Компанія Porsche вирішили розширити свій вплив на галузь електровелосипедів й придбала компанію, яка спеціалізується на них.

Йдеться про компанію Fazua.

Вона займалася створення інноваційні системи електроприводу для електромбайків таких компаній Bosch, Brose, Bafang, Shimano і Yamaha.

Особливістю розробок Fazua є те, що їх дуже легко зняти й замінити, або ж взагалі їздити без електродвигуна та акумулятора.

Відповідно до угоди, компанія Porsche придбала 20% власності Fazua, при цьому сума угоди не називається. Також за Porsche залишається можливість придбати достатню кількість додаткових акцій, що дозволить отримати Fazua у мажоритарну власність.

Окрім того Porsche оголосила про стратегічне партнерство з Ponooc, голландською інвестиційною компанією, яка спеціалізується на екологічних рішеннях для енергетики та мобільності. Porsche заявляє, що створить два підприємства з Ponooc.

«Першим спільним підприємством є розробка, виробництво та поширення майбутнього покоління високоякісних електронних велосипедів Porsche. Друга компанія зосередиться на технологічних рішеннях на швидкозростаючому ринку мікромобільності», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, Porsche вже випустила пару електровелосипедів під власним брендом. А нещодавно компанія також придбала контрольний пакет преміальних електричних гірських велосипедів компанії Greyp, які були розроблені виробником електричних гіперкарів Rimac.

Як раніше повідомляв Autogeek, Rivian Automotive планує зайнятися випуском електробайків та деталей для них (сидінь, шестерень, ланцюгів, коліс, покришок, гальм тощо).

За матеріалами: electrek.co

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Тарифи пішли угору: мережа YASNO піднімає вартість заряджання електромобілів

Intel побудує автономний електробус: що вже відомо про розробку