in

Formula E у Мексиці: відео кращих моментів обох гонок та турнірна таблиця

В мексиканській Пуеблі минулого вікенда відбулися два гоночних заїзди 7 Сезону Чемпіонату з Формули Е. Перегони на повністю електричних болідах були багатими на сюрпризи та несподіванки.

AUTOGEEK вже повідомляв про те, як проходила гонка у перший день (етап 8) і як проходила гонка у другий день (етап 9).

Наразі ж маємо можливість насолодитися кращими моментами гонок Formula E з Пуебли на відео.

Ось такою була боротьба на треку у гонці 8 етапу мексиканського е-Прі. Пілоти істотно нервували на незнайомому до цього треку, а тому електромобілі не завжди поводили себе передбачувано.

Нижче показано, як виглядала перша десятка пілотів, що фінішували у першій гонці (етап 8). Як відомо, правила перегонів FIA Formula E не відрізняються від інших типів перегонів, що проводять під егідою Міжнародної автомобільної ассоціації (FIA). Тобто, залікові очки отримують тільки перші 10 пілотів, що перетнули фінішну лінію.

Ось так відбувалася боротьба за місця на подіумі у гонці 9 етапу. Відео кращих моментів гонки.

Як бачимо (нижче), перша десятка пілотів, що фінішували у другій гонці (етап 9) з Формули Е у Пуеблі суттєво відрізняється від тієї, що була на тому ж треку гонкою раніше.

Це ще одне підтвердження непередбачуваності гонок Formula E, про яку вже розповідав AUTOGEEK.

Турнірне становище пілотів наразі виглядає ось так (див. нижче).

За підсумком 9 етапів 7 Сезону Чемпіонату Формула Е на першому місці закріпився Едоардо Мортара (команда Rokit Venturi Racing) із 72 балами. На другому Робін Фряйнс (Envision Virgin Racing), а на третьому – Антоніо Фелікс да Коста (DS Techeetah) із 62 та 60 балами відповідно.

Цікаво, що досі різниця між 1 і 10 місцем в таблиці дозволяє будь-кому з перелічених пілотів посісти перше місце за результатами однієї наступної гонки, за яку він отримає 25 залікових балів.

У командному заліку все ще цікавіше. Боротьба за перші сходинки ще більш напружена. Mercedes-EQ Formula E Team лише на 3 очки випереджає команду DS Techeetah і на 4 очки Jaguar Racing.

Чекаємо наступного етапу Формули-Е в Нью-Йорку, який відбудеться вже 10-11 липня.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вернь – восьмий на другій гонці у Пуеблі: ще більше очок для команди DS TECHEETAH

Volkswagen розкрив плани щодо випуску електричного пікапа