in ,

Fisker Ocean обладнають функцією заміни батарей, щоб пришвидшити заряджання

Заміна батареї відбуватиметься так само швидко, як і заправка бензином, кажуть у компанії.

Каліфорнійський бренд електромобілів Fisker співпрацює з Ample, щоб вивести на ринок версію повністю електричного SUV Ocean, яка матиме технологію заміни батарей. Спільна розробка між двома компаніями вже триває з метою забезпечити електромобілі змінними акумуляторними блоками до 1 кварталу 2024 року.

Згідно з офіційним прес-релізом, першими клієнтами електромобілів Ocean з великою потужністю будуть “оператори автопарків, які прагнуть перейти на електромобілі без економічних чи операційних компромісів”. Іншими словами, приватні клієнти не матимуть доступу до цього варіанту автомобіля, принаймні на початку.

Як повідомлялося в 2021 році, змінні акумуляторні батареї Ample складаються з кількох модулів однакового розміру, габарити яких приблизно такі ж, як коробка для взуття. На відміну від однопакетного підходу (наприклад, того, який використовує NIO), стратегія Ample, яка, очевидно, натхненна кубиками Lego, дозволяє фактично будь-якому електромобілю отримати сумісну батарею, яку згодом можна замінити на щойно заряджену. Займатиме це приблизно 10 хвилин, іншими словами – обмінна станція.

Однак модульні пакети не можна просто “підключити і поїхати”, оскільки транспортний засіб, що змінює батарею, має бути адаптований або виготовлений з урахуванням цієї системи. Цим в першу чергу і планує зайнятися Fisker.

Для контексту, NIO виконала понад 20 мільйонів замін акумуляторів на своїх станціях швидкої заміни в Китаї та Європі, але в США цей підхід не зарекомендував себе.

Як раніше повідомляв AUTOGEEK: У Європі стартували продажі електричного кросовера Fisker Ocean із сонячними панелями на даху

По матеріалам: insideevs.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Міністрам ЄС влаштували тест-драйв електромобілів та електроекскаваторів, щоб привернути увагу до екології

Квітень став рекордним для українського ринку електромобілів – 3,3 тисячі придбаних авто