in

Для авто на автопілоті: Mercedes-Benz розробляє подушки безпеки для лежачих пасажирів

Mercedes-Benz розробляє подушки безпеки для своїх майбутніх безпілотних автомобілів. Вже сьогодні користувачі системи Drive Pilot від Mercedes-Benz можуть відкинути сидіння і, наприклад, почитати книгу. Система працює лише на швидкості до 60 км/год на певних автомагістралях із високою інтенсивністю руху.

Система надто повільна, щоб реагувати на більші швидкості, але враховуючи швидкий прогрес, досягнутий у автономному водінні за останні кілька років, ймовірно, пройде кілька років, перш ніж людина зможе повністю відволіктись від дороги.

Насправді, це є проблемою вже сьогодні, оскільки подушка безпеки, встановлена на кермі, практично марна, якщо ви лежите на спині на передньому сидінні. Саме тому інженери Mercedes-Benz вже розробляють нові подушки безпеки для цього сценарію.

“Давайте поговоримо про наступне десятиліття – якщо ви їдете в розслабленому положенні без керма на автопілоті, ви не перед подушкою безпеки. Треба думати, як захистити людей на цій посаді. Це буде завдання на завтра”, – сказав Пол Дік, директор з безпеки автомобілів Mercedes-Benz.

Дік припустив, що подушки можуть вбудувати у ремінь безпеки, чи центральну стійку, або й самі сидіння. Також точно зміниться робота системи Pre-Safe, яка налаштовує всі елементи авто для максимального захисту, коли аварії неможливо уникнути. Прикладом є натягувачі ременів безпеки, які захоплюють водія та пасажирів у звичайному положенні сидіння. Це чудова ідея для нормального положення сидіння, але вона може завдати додаткової шкоди, якщо пасажир дрімає на передньому сидінні.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mercedes-Benz навчив свої машини спілкуватись з розумним домом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: іржавий Toyota Land Cruiser перетворили на ефектний електромобіль

Електромобіль та два гібриди: стартували продажі оновленого Peugeot 208