in

Відео дня: іржавий Toyota Land Cruiser перетворили на ефектний електромобіль

Японські компанії Tonox і Flex дали нове життя старому позашляховику Toyota Land Cruiser 80-х років, відновивши кузов і замінивши двигун внутрішнього згоряння на електромотор.

Tonox, що базується в Хірацука, спеціалізується на кузовних роботах, тоді як Flex, відомий своїми рестомодами Renoca. Компанія також має великий досвід у продажах Land Cruiser. Їх перший спільний проект буде представлено на Japan Mobility Show у Токіо наступного тижня. Однак компанії вже опублікували чимало фотографій, які висвітлюють кожен етап процесу реставрації.

Автомобіль-донор був у дуже поганому стані, іржа “поїла” його кузов та шасі. Кваліфіковані технічні спеціалісти зняли кожен окремий компонент, виправивши всі недоліки та замінивши те, що було неможливо зберегти. Шасі та підвіска на листових ресорах були перефарбовані, як і кузов. Зовнішні модифікації обмежились встановленням пари світлодіодних фар, блискучими хромованими деталями на решітці радіатора та бамперах, а також набором легкосплавних колісних дисків Renoca.

Зазначається, що акумуляторна батарея була встановлена в спеціальному корпусі під вантажним відділенням, тоді як додаткові батареї можна було встановити в інших місцях всередині автомобіля.

Цікаво, що електромобіль зберіг систему повного приводу. Машина може пересуватись у задньопривоідному режимі, або з розподіленням тяги на всі колеса. Tonox і Flex не оголосили технічні характеристики Toyota Land Cruiser з нульовим рівнем викидів, але ми сподіваємося дізнатись більше подробиць про новинку на Japan Mobility Show.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota розробляє водневий всюдихід для Місяця.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

“Дія” запропонує придбати та продати автомобіль онлайн: сервіс запущено у бета-тестування

Для авто на автопілоті: Mercedes-Benz розробляє подушки безпеки для лежачих пасажирів