in

Британці запустили сервіс, здатний зменшити час зарядки електромобіля: як він працює

Британська технологічна компанія WAE Technologies (WAE) запустила хмарну платформу Elysia, яка використовує набір алгоритмів, що дозволяють OEM-виробникам збільшити радіус дії, розблокувати швидшу зарядку та максимально збільшити потужність батареї електромобілів. Також це рішення дозволить оптимізувати роботу швидкісної зарядної інфраструктури.

Як стверджується, програмне забезпечення Elysia збільшує термін служби батареї електромобіля на 30%, а запас ходу – на 10%. Також при його використанні значно скорочується час швидкісної зарядки і підвищується пікова вихідна потужність. Наприклад, час поповнення батареї Kia EV6 від 10 до 80% місткості скоротиться до 8 хвилин проти паспортних 18 хвилин.

Згідно WAE, використання даних для надання автовиробникам та клієнтам додаткової інформації про термін служби батареї та безпеки батареї може безпосередньо впливати на гарантії виробника та вартість автомобіля при перепродажі.

Під час розробки Elysia фахівці WAE спиралися на більш ніж 10-річний досвід роботи з високопродуктивними акумуляторами на гоночних трасах, а також проєктування й розробки акумуляторів для електричних гіперкарів та кар’єрних самоскидів. Ця система поєднує в собі штучний інтелект, реальні дані про експлуатацію електромобілів та досвід електрохімічного моделювання.

«Elysia, Battery Intelligence від WAE, відкриває нову еру електрифікації, яка зародилася на гоночній трасі, але розроблена для реального світу. Він привносить нове покоління інтелектуальних акумуляторів у широкий спектр галузей, від автомобільної та електронної мобільності до стаціонарних накопичувачів енергії та не тільки. Унікальні можливості Elysia пропонують безпрецедентне розуміння та далекоглядність, розкриваючи невикористану продуктивність, життя та безпеку для кожного електромобіля та кожної батареї на планеті», – сказав комерційний директор Elysia Джо Джонсон.

Як раніше повідомляв Autogeek, в Європі продажі електромобілів перевершили продажі дизельних авто.

За матеріалами: Укравтопром

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Toyota RAV4 очолив рейтинг популярних гібридів 2023 року

Оновлений кросовер Kia Sorento: опубліковані офіційні фото