in

Без Android та iOS: електромобілі Foxconn використовуватимуть ОС від BlackBerry

Канадська компанія BlackBerry домовилась з Foxconn та її підрозділом Mobility in Harmony про постачання ПЗ для майбутніх електромобілів. Зазначається, що технологічна компанія надасть свою автомобільну платформу з штучним інтелектом, ОС для автомобілів та свої інженерні послуги, щоб допомогти інтегрувати програмне забезпечення в транспортні засоби.

Mobility in Harmony – це консорціум під керівництвом Hon Hai Precision Industry, більш відомої як Foxconn. До нього входять як постачальники, так і автовиробники, такі як індійська Tata Motors і південнокорейська LG Energy Solution. Разом вони розроблятимуть платформи для електромобілів, одна з яких має бути представлена вже цього року.

Зазначається, що першим продуктом консорціуму стане Project X — компактний тримісний електромобіль, який планується представити в Японії наприкінці 2023 року. Також у розробці знаходяться 6- та 9-місний електромобілі.

З моменту запуску 10 років тому автомобільне програмне забезпечення BlackBerry QNX було вбудовано в понад 235 мільйонів автомобілів по всьому світу. Зараз компанія є постачальником ПЗ для багатьох автовиробників, зокрема BMW, Bosch, Geely, Honda, Mercedes, Toyota, VW, Volvo тощо. Цікаво, що канадська компанія пропонує широкий спектр продуктів – від електронних панелей приладів до передових систем допомоги водієві.

“Консорціум під керівництвом Foxconn сформулював амбітне та переконливе бачення, спрямоване на прискорення “вживлення” інновацій в екосистемі електромобілів. Будемо разом рухатись до спільної мети”, – зазначив Маттіас Ерікссон, президент BlackBerry.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Nissan заперечує перемовини про можливість випуску електромобілів Apple Car.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Цифра дня: завод Tesla у Шанхаї випускає один електромобіль кожні 40 секунд

Завдяки Кореї: китайські виробники акумуляторів хитрістю отримують пільги в США