in

Електрокросоверу M-Byte бути: компанія Foxconn інвестує в китайського конкурента Tesla

Близько 200 мільйонів доларів США направлять на підготовку серійного кросовера Byton M-Byte.

Стартап Byton знайшов кошти для серійного виробництва кросовера M-Byte: у китайського конкурента Tesla має намір інвестувати тайванська компанія Hon Hai Precision Industry Co., Ltd. (Торгова назва Foxconn). З 2005 року Foxconn утримує статус найбільшої компанії Тайваню, в ній працює понад мільйон осіб, з них понад 700 тисяч – на Тайвані. Крім того, це найбільший постачальник Apple.

Як повідомив Bloomberg з посиланням на інформовані джерела, мова йде про близько 200 млн доларів США. Ці кошти Byton направить на підготовку серійного виробництва електричного кросовера M-Byte, яке має розпочатися у 2022 році.

За інформацією ресурсу, Foxconn, половина доходів якої припадає на виробництво смартфонів iPhone та інших пристроїв для Apple, має намір диверсифікувати свій бізнес. Угода з Byton може означати, що Foxconn вирішила зробити ставку на автомобілебудування. Відомо, що компанія веде переговори про співпрацю й з іншими китайськими виробниками електромобілів.

«Бізнес, пов’язаний з електромобілями, має хороші перспективи у першій половині 2021 року», – заявив голова Foxconn Лю Юнг-ваy (Liu Young-way) на заході компанії, який пройшов у Тайбеї у грудні 2020 року.

На початку 2020 року Foxconn оголосила про плани створення спільного підприємства з Fiat Chrysler Automobiles, яке займеться розробкою та виробництва електромобілів в Китаї. У жовтні того ж року компанія представила відкриту платформу MIH, покликану допомогти виробникам електромобілів прискорити виведення нових моделей на ринок. Також Foxconn поставляє автокомплектуючі Tesla та іншим великим автомобільним маркам.

Як раніше повідомляв Autogeek, електрокросовер BYTON M-Byte почнуть продавати у Європі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla відкрила в Китаї найбільшу станцію Supercharger в світі

Tesla підвела попередні підсумки 2020 року: продано рекордну кількість електромобілів