in

Цифра дня: завод Tesla у Шанхаї випускає один електромобіль кожні 40 секунд

Азіатський підрозділ Tesla опублікував у Twitter ролик з Шанхайської Гігафабрики, в якому поділився деякими цікавими фактами про виробничий процес. Зокрема, у ролику співробітники Giga Shanghai розповіли про використання десятків роботів-маніпуляторів, які збирають автомобілі одночасно в декількох площинах.

Не слід забувати і про впровадження гігапресу, що дозволило скоротити кількість компонентів автомобіля та значно скоротити витрати.

Ще одна цікава деталь – умови праці. Наприклад, на території заводу у Шанхаї працюють 16 ресторанів. Їжу в них можна замовляти через спеціально розроблений IT-фахівцями Tesla додаток.

Все це в комплексі дозволило довести виробництво електромобілів Model 3 та Model Y до кожні 40 секунд. Як заявили в Tesla, на такому рівні, а це практично проєктна потужність, Шанхайський завод працює останні кілька місяців й нарощувати темпи не планують.

Згідно з останнім фінансовим звітом компанії, річна потужність майданчика складає понад 1 мільйон одиниць. За перше півріччя 2023 року Tesla продала майже 500 тисяч електромобілів китайського виробництва. Зокрема, Model 3 та Model Y з Шанхаю поставляються до Канади, Таїланду та інших країн.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla відкликає три моделі через вади передніх камер.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З дверима у різні боки: Pininfarina показала концептуальний електромобіль PURA Vision

Без Android та iOS: електромобілі Foxconn використовуватимуть ОС від BlackBerry