in

Audi urbansphere: німці показали, як виглядатиме концепт офісу на колесах

Audi представила свій третій електромобіль – концепт Audi urbansphere, який пропонує зазирнути в майбутнє електричної мобільності, в якому транспортні засоби більше нагадують кімнату відпочинку або «мобільний офіс», ніж просто засіб для пересування.

Audi продовжує розширювати свої повністю електричні пропозиції й наразі працює над унікальними та технологічними концептуальними електромобілями майбутнього, в якому ми зможемо проводити більше часу в наших автомобілях, але менше часу за кермом.

Деякі з найінноваційніших дизайнів Audi були представлені в електромобілях в рамках концептуальної лінійки Sphere. Це дослідження майбутніх можливостей електромобілів Audi почалося з ультраспортивної концепції skysphere – електромобіль, що може перемикатися між режимами Grand Touring і Sport, по суті пропонуючи два різних транспортних засоби.

Восени 2021 року до skysphere приєдналася друга концепція Audi під назвою grandsphere, розроблена на основі автономності та описана Audi як «приватний літак або перший клас для дороги».

Своєю останньою презентацією Audi завершила свою лінійку Sphere. Концепт Audi urbansphere – більший за дві попередні моделі й представляє розкіш у стилі Audi у великому електромобілі з технологіями, які незабаром ми можемо побачити на серійних моделях.

Концепт Audi urbansphere розроблений для поїздок в години пік у мегаполісах (особливо в Китаї), багатий цифровими функціями та сервісами, які Audi називає натяком на комфорт, який запропонують майбутні електромобілі компанії.

Дизайнерські студії Audi в Пекіні та Інгольштадті разом працювали над розробкою Audi urbansphere та навіть використовували інформацію потенційних клієнтів у Китаї. 

«Просторий автомобіль виконує роль салону на колесах і мобільного офісу, слугуючи житловим приміщенням на час в заторах. З цією метою Audi urbansphere поєднує розкіш повної конфіденційності з широким набором високотехнологічних функцій навіть у годину пік. Технологія автоматизованого водіння перетворює інтер’єр, в якому особливо відсутні кермо, педалі або дисплеї, на мобільний інтерактивний простір, що забезпечує шлюз до більш широкої цифрової екосистеми», – зазначили в Audi.

Варто зазначити, що автівка зможе автономно підбирати своїх пасажирів і самостійно знаходити місце для паркування та зарядити акумулятор.

Всі двері концепту відкидні на петлях без B-стійки. Сидіння повертаються назовні, а червона доріжка світла проектується на землю біля автомобіля.

Є широкоформатний прозорий OLED-екран, який вертикально повертається від зони даху в зону між рядами сидінь, займаючи всю ширину салону.

Кермо, педалі та приладову панель можна приховати під час автоматизованого водіння.

Адаптивна програма виявлення стресу використовує сканування обличчя та голосовий аналіз, щоб визначити, як почуваються пасажири, і може запропонувати персоналізовані пропозиції щодо розслаблення, як-от додаток для медитації, що використовується на особистому екрані пасажира та приватна звукова зона в їх підголівнику.

Багато матеріалів в інтер’єрі походять із екологічно чистих джерел.

Освітлені 3D полотна на зовнішній стороні концепту можна адаптувати до заданої дорожної ситуації, середовища чи навіть настрою пасажирів.

Технологія зарядки 800 вольт дозволяє заряджати на швидких зарядних пристроях (до 270 кВт).

Акумуляторна батарея ємністю 120 кВт·год може заряджатися на 5–80% менше ніж за 25 хвилин

Запас ходу 750 км (466 миль) (WLTP).

Як раніше повідомляв Autogeek, електрокросовер Audi Q6 e-tron надійде у продаж до кінця 2022 року.

За матеріалами: Electrek

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Lincoln презентував концепт свого першого електричного кросовера Star: фото та відео

Зелені авто: електричне чи водневе майбутнє?