in

Американський репер Джейден Сміт створив унікальний дизайн боліда Формули Е напередодні гонки в Портленді

Гоночний автомобіль Формули Е, розроблений репером, співаком і дизайнером одягу Джейденом Смітом, був представлений напередодні величезної електроспортивної гонки в США, яка відбудеться цієї суботи.

Про співпрацю між Джейденом і Формулою E – першим у світі видом спорту, який з моменту заснування був чисто електричним – було оголошено, щоб відзначити дебют Чемпіонату світу ABB FIA Formula E в Орегоні цими вихідними, де відбудеться Southwire Portland E- Prix.

Джейден став пристрасним шанувальником найбільш екологічного виду спорту у світі після того, як минулого сезону відвідав гонку Формули Е в Брукліні, Нью-Йорк.

Тепер він підняв свою підтримку на наступний рівень, об’єднавшись із Formula E для створення унікального дизайну лівреї для спортивного гоночного автомобіля GEN3 – найшвидшого, найлегшого, найпотужнішого та ефективного електричного гоночного автомобіля, який будь-коли створювався.

Концепція дизайну відображає любов Джейдена до мистецтва та науки та створена з естетикою, якою він захоплений. Використана іконографія — це колекція графічних елементів, спеціально спрямованих на демонстрацію перетину художньої творчості та дослідження навколишнього світу через пошук і любов до знань.

Натхнення для унікального дизайну є глибоко особистим. Він включає в себе академічні предмети, які захопили інтерес Джейдена, такі як всесвітня історія, математика та фізика, а також Mystery School – бібліотеку та навчальний центр Джейдена, який служить платформою для запрошених лекторів для навчання спільноти з широкого кола тем, від сталого розвитку до математики.

Зосередженість Джейдена на покращенні освітніх стандартів і соціальному розвитку відображає власну прихильність Формули E до різноманітності та молоді через її програму FIA Girls on Track, партнерство з ЮНІСЕФ, інвестиції в застарілі проекти сталого розвитку та залучення громади до її гоночних міст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий електричний кросовер від GM Buick E4 отримав привабливий цінник у $26 400

Від телефонної будки до пляжного баггі: італійці представили одразу 12 електричних сіті-карів Mole Urbana