in

Перший після перезавантаження: новий електромобіль Jaguar Type 01 покажуть вже весною

Замасковані прототипи електромобіля британського бренду, який отримає назву Jaguar Type 01, будуть представлені в рамках гонки E-Prix, яка пройде в Монако у середині травня 2026 року.

У прес-службі виробника зазначили, що слово Type є відсилкою “до легендарних попередників” – від гоночного C-Type, який здобув перемогу в Ле-Мані в 1951 році до спорткара F0. Цифра 0 означає нульовий рівень викидів, а цифра 1 звертає увагу, що це перший автомобіль нової ери бренду.

Судячи з цієї логіки, наступні моделі “народженого” сімейства можуть отримати індекси Type 02, Type 03 і т.д.

Відомо, що замасковані прототипи Jaguar Type 01 будуть показані в ході гонки E-Prix, яка пройде в князівстві Монако найближчими вихідними. Інформацію про те, коли ця новинка повністю позбавиться камуфляжу, британський виробник опублікує пізніше.

Поки що марка опублікувала один малоінформативний тизер, на якому назва серійної версії моделі написана, як стверджують у компанії, там, де капот стикається з вітровим склом. Виробник додав, що “смілива лінійна графіка стане фірмовим знаком майбутнього Jaguar”.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, ефектний концепт-кар Jaguar Type 00 показали на нових фото.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Renault показала повнопривідний електромобіль без вікон