in

Новий аргумент проти ДВЗ: автомобільні вихлопні гази викликають порушення психіки у людей

Автомобільні вихлопи, що містять свинець, спричиняють порушення психіки. Дослідження провели вчені американського Університету Дьюка, які дійшли висновку, що нейротоксин суттєво впливає на психічне здоров’я громадян.

На думку фахівців, за останні 75 років близько 151 мільйона випадків ментальних розладів у країні були пов’язані з впливом на організм свинцю, який у минулому додавали до бензину. Найчастіше в американців виникали синдроми депресії, тривожності та дефіциту уваги з гіперактивністю.

За словами вчених, свинець є нейротоксичною речовиною, яка змінює функції мозку та руйнує його клітини. При цьому немає безпечної дози впливу цього токсину. Найбільше схильні до впливу свинцю діти, у яких нейротоксин порушує розвиток мозку.

Етильований бензин заборонили у США 1996 року. Однак до цього багато жителів використовували таке паливо, наражаючи себе на небезпечний вплив нейротоксину. Згідно з дослідженням, американці, що народилися до 1996 року, набагато частіше стикаються з психічними розладами, а також зазнають різних змін особистості. Крім того, свинець серйозно вплинув на когнітивні можливості населення.

У 2022 році стало відомо, що концерн Volkswagen заплатить 80 мільйонів доларів за заниження рівня шкідливих викидів. Проблема торкнулася близько півмільйона автомобілів, проданих на території США.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, синтетичне пальне в ЄС отримає серйозні пільги.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від $111 000: надшвидкий електромобіль Xiaomi SU7 Ultra розкрив усі характеристики

Через батареї: дебют електричного спорткара Porsche 718 відкладуть