in

Електромобілі не переконали: Toyota розробляє двигуни внутрішнього згоряння нового покоління

У 2023 році Toyota продала більше автомобілів, ніж будь-коли раніше, але електромобілі мали мінімальний вплив на зростання. З 11 233 039 автомобілів, поставлених японським концерном, лише 104 018 штук були електромобілями. Компанія вважає, що все ще існує потреба в двигунах внутрішнього згоряння.

Під час виступу перед 200 корпоративними менеджерами та керівниками, голова правління Акіо Тойода підтвердив плани щодо “великого проекту з розробки двигунів”.

Під час сесії запитань і відповідей Тойода висловив переконання, що частка електромобілів на акумуляторах ніколи не перевищить 30 відсотків ринку, незалежно від технологічного прогресу. У результаті решта 70 відсотків будуть представлені бензиновими автомобілями, гібридами та електромобілями на водневих паливних елементах. Топ-менеджер також зазначив, що водневі двигуни внутрішнього згоряння потенційно можуть запропонувати ряд екологічних рішень.

“Якщо ми раптом перейдемо до електромобілів, я впевнений, що 5,5 мільйонів людей в автомобільній промисловості Японії, які витратили своє життя на роботу над двигунами, почнуть запитувати: “Для чого це все було?” Деякі з наших постачальників двигунів навіть не можуть змусити банки позичити їм гроші”, – зазначив він.

У Toyota вважають, що електромобілі не можуть бути єдиним рішенням для досягнення вуглецевої нейтральності. Акіо Тойода зазначив, що зарядна інфраструктура далека від готовності, зазначивши, що “мільярд людей живуть без доступу до електроенергії” у всьому світі, і на таких ринках машини японського бренду користуються помітною популярністю.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota не зможе випускати твердотільні акумулятори у великій кількості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від $139 000: гібридний кросовер BMW XM отримав базову версію

Потужністю понад 1200 сил: перший гіперкар Red Bull стане гібридом