in

Особливості двигунів гібридних автомобілів та їх виклики до олив

Аналітики з автомобільної галузі дають прогноз, що на 2025 рік кожен четвертий, проданий у світі, буде гібридним. Це вже скоро, і ми з вами дізнаємось, чи буде саме так, але є незаперечним фактом, що світовий гібридний автопарк стрімко збільшується. Зі збільшенням кількості гібридних автомобілів, зростає і кількість автовласників, у яких виникає питання, яке моторне масло варто використовувати для захисту двигуна гібридного автомобіля.

Гібридні автомобілі влаштовані по-іншому, аніж негібридні. На низьких швидкостях їх двигуни постійно зупиняються, перемикаючись на електромотори. Протягом звичайної їзди містом двигун зазвичай використовується лише в коротких проміжках, а більшу частину часу рух забезпечує електроенергія. Саме тому температура двигуна у гібрида нижча орієнтовно на 40°C у порівняні із температурою двигуна звичайного автомобіля.

Деякі гібридні двигуни можуть зупинятися, перемикатися на електрику та перезапускатися до 500 000 разів протягом свого життя – це у десять разів більше, ніж негібридні двигуни. Спеціалісти з Castrol кажуть, що за низьких температур вода та інші забруднення не випаровуються, через це зростають ризики забруднення двигуна гібридного автомобіля.

Castrol MAGNATEC HYBRID – Castrol запускає в Україні нову оливу для гідридів

Особливості гібридних двигунів, про які ми згадали вище (нижча температура, часті перезапуски, ризики забруднення) заважають оливам якнайкраще захищати двигун від руйнівного зносу. Ці нові виклики для виробників моторних олив. Саме тому Castrol створив оливу для гібридів Castrol MAGNATEC HYBRID.

Новий Castrol MAGNATEC HYBRID розроблено для протистояння серйозним викликам сучасних двигунів гібридних автомобілів. Властивості Castrol MAGNATEC “чіпляється, фіксується та захищає” забезпечують на 50% кращий захист від зносу від низьких температур і перезапусків двигуна4.

Олива відповідає вимогам HYSPEC, новому стандарту ефективності продуктів Castrol для гібридних автомобілів. Про цей стандарт компанія докладно розповіла на офіційному українському сайті Castrol.

Олива Castrol MAGNATEC HYBRID вже доступна в продажу. На сьогодні на ринку України ця спеціалізована олива для двигунів гібридних автомобілів представлена двома класами в’язкості: 0W-16 і 0W-20.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Мережа зарядних станцій для електромобілів ECOFACTOR донатить 1 000 000 гривень “Охматдиту”

За $13 700 з більшим запасом ходу: оновлений електромобіль BYD Dolphin представили офіційно