in ,

100 км менш ніж за три хвилини: ABB запускає найшвидший у світі зарядний пристрій для електромобілів

Нова зарядка підходить для автозаправних станцій, міських зарядних станцій, паркувань торгових центрів та автопарків.

Terra 360 від ABB – інноваційний модульний зарядний пристрій, який може одночасно заряджати до чотирьох автомобілів з динамічним розподілом потужності. Як зазначено в офіційному прес-релізі виробника, технологія динамічного розподілу потужності дозволяє водіям ефективно поповнювати батареї незалежно від черговості підключення.

Максимальна потужність зарядки – 360 кВт, що дозволяє за 15 хвилин поповнити батарею будь-якого електромобіля, як з підтримкою швидкісної зарядки, так і без неї. У перерахунку на кілометри це 100 км менш ніж за 3 хвилини.

У процесі заряджання система інформує власника електромобіля про стан заряду (SoC) акумулятора та час до закінчення оптимального сеансу заряджання. Окрім електромобілів, фургонів та вантажівок Terra 360 дозволяє заряджати інвалідні коляски.
Окремо в компанії наголошують на можливості брендування терміналу та наявності вбудованого 27-дюймового рекламного екрану. Оскільки зарядні пристрої Terra 360 займають мало місця, їх можна встановлювати на невеликих складах або стоянках з обмеженою площею.

Зарядні пристрої високої потужності ABB вже впроваджуються по всьому світу в рамках партнерства компанії з міжнародними операторами, такими як IONITY та Electrify America. У Європі термінали Terra 360 доступні з кінця 2021 року, а у 2022 році з’являться у США, країнах Латинської Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Шведсько-швейцарська транснаціональна компанія ABB – світовий лідер у галузі інфраструктури електромобілів, який пропонує повний спектр рішень щодо зарядки та електрифікації для електромобілів, електричних та гібридних автобусів, фургонів, вантажівок, кораблів та залізниць.

На ринок електромобілів ABB вийшла у 2010 році. На сьогодні компанія присутня більш ніж на 88 ринках, де реалізувала понад 460 000 зарядних пристроїв для електромобілів, понад 21 000 швидких зарядних пристроїв постійного струму та 440 000 зарядних пристроїв змінного струму.

Як раніше повідомляв Autogeek, стартап ZipCharge презентував павербанк для електромобілів.

За матеріалами: ABB

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Фото дня: Tesla готова запустити на Gigafactory Texas виробництво Model Y з корпусом для структурного акумулятора

Tesla відкликає майже півмільйона електромобілів Model 3 та Model S: що сталося