in

Здійснилося: Lime запустив у Вашингтоні 250 своїх нових електровелосипедів Gen4 зі змінними акумуляторами

Сервіс Lime, відомий виробництвом та прокатом електросамокатів, запустив у Вашингтоні прокат електровелосипедів Gen4.

Наразі кількість нових електровелосипедів Lime у Вашингтоні налічує 250 одиниць. Однак уже до квітня вона повинна зрости до 2500 велосипедів.

Окрім того Lime має намір вже наступного року розгорнути свій парк електровелосипедів у різних містах по всьому світу.

Варто зазначити, що найвизначнішою особливістю електровелосипедів Gen4 від Lime є змінний акумулятор, адже він взаємозамінний з акумулятором останнього покоління електросамокату Lime.

В Lime впевнені, що модернізація акумуляторів дозволить покращити економічні показники й підвищити стійкість бізнесу, адже тепер електровелосипеди не потрібно буде забирати на зарядку, тобто зменшиться кількість операційних завдань, які є одними із найбільш витратних.

У той же час новий електровелосипед має більш потужний двигун і автоматичну двоступінчасту коробку передач. Вони забезпечують плавніший старт. Також електровелосипед Gen4 має тримач для телефону та новий дисплей на кермі.

Нагадаємо, електровелосипед Gen4 був представлений у березні минулого року. Того ж року в Lime заявили про намір інвестувати 50 мільйонів доларів в електровелосипед Gen4. Й ось тепер перша партія нової моделі прибула до Вашингтона.

Як рваніше повідомляв Autogeek, виробник електросамокатів Lime планує перекваліфікуватися та запустити сервіс з прокату електромобілів.

За матеріалами: theverge.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ширяться чутки: виробництво електропікапу Tesla Cybertruck запустять не раніше 2023 року

Через проблеми з базою МТСБУ в Україні зупинено продаж страхових полісів онлайн: що про це відомо