in

Завод за $1,1 млрд: Hyundai та LG налагодять виробництво акумуляторів в Індонезії

Завод за $1,1 млрд: Hyundai та LG налагодять виробництво акумуляторів в Індонезії

Нове підприємство забезпечить батареями 150 тисяч електромобілів Hyundai, Kia, Genesis та Ioniq на рік.

Hyundai Motor Group та LG Energy Solution оголосили про підписання Меморандуму про взаєморозуміння з урядом Індонезії, який передбачає створення на території країни спільного підприємства з виробництва акумуляторів для електромобілів з пайовою участю 50%. Також меморандумом передбачені різні стимули з боку місцевої влади для підтримки стабільної роботи СП.

У будівництво батарейного заводу у Каравангу, недалеко від столиці країни Джакарти, партнери інвестують $1,1 млдр. Під нього виділена ділянка площею 74 акра (0,3 кв. км). Завершити будівництво планують у першій половині 2023 року, а перша продукція з’явиться у 2024 році.

Очікується, що річна потужність підприємства складе 10 ГВт•год, чого буде достатньо для більш ніж 150 000 електромобілів на спеціалізованій модульній платформі Electric-Global (E-GMP), розробленій у 2020 році спільно з каліфорнійським електромобільні стартапом Canoo. У Hyundai Motor розраховують, що нова платформа дозволить прискорити перехід групи на електромобілі.

Завод за ,1 млрд: Hyundai та LG налагодять виробництво акумуляторів в Індонезії

У травні 2021 року компанія оголосила про плани до 2025 року інвестувати $7,4 млрд у розробку та виробництво електромобілів у США. Стабільні поставки акумуляторних батарей для майбутніх «електричок» забезпечить індонезійська завод.

Вибір цієї країни в якості майданчика для будівництва батарейного заводу обумовлений наявністю великих запасів нікелю. Індонезія – один з найбільших постачальників цього металу у світі. У грудні 2020 року LG Energy Solution підписала угоду з урядом Індонезії, в рамках якої інвестує у виробництво акумуляторів у цій країні $9,8 млрд.

Як раніше повідомляв Autogeek, LG хоче виробляти акумулятори для Tesla.

За матеріалами: Electrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Завод за $1,1 млрд: Hyundai та LG налагодять виробництво акумуляторів в Індонезії
Брутальний позашляховик Hummer "схрестили" з Tesla: що з цього вийшло

Брутальний позашляховик Hummer “схрестили” з Tesla: що з цього вийшло

Більше простору та зухвалий образ: CITROËN оголосив ціни на новий C3 Aircross в Україні

Більше простору та зухвалий образ: CITROËN оголосив ціни на новий C3 Aircross в Україні