in

З інноваційними електромоторами у колесах: позашляховик Land Rover Defender перетворили на електромобіль

Є багато фірм, які перетворюють класичні автомобілі, включно з Land Rover, на електромобілі, але новий продукт, а саме класичний Land Rover Defender від компанії Bedeo є незвичайним, оскільки в ньому використовуються двигуни, встановлені в колесах.

Технологію мотор-колеса ми бачили багато разів на концептуальних авто, але майже жоден із нових електромобілів на ринку не пішов цим шляхом. Чотири електродвигуни сумарно розвивають 490 к.с. і дозволяють індивідуально контролювати крутний момент для кожного колеса. Акумулятор на 75 кВт*год забезпечує орієнтовний запас ходу в 247 км.

У Bedeo кажуть, що стандартний вбудований зарядний пристрій на 22 кВт може повністю заповнити батарею за п’ять годин, також машина підтримує зарядку зі швидкістю до 50 кВт.

Використання двигунів у колесах дозволяє суттєво економити на привідних валах, але водночас підвищує непідресорені маси. Судячи з опублікованих зображень, новий Defender не втратив любові до води і здатен підкорювати броди.

Британська фірма впевнена, що серія Reborn Electric: Icons незабаром буде розширена за межі родини Defender, оскільки те саме обладнання в колесах можна буде застосувати на будь-які класичні авто – компанія вже має процвітаючий бізнес з переведення фургонів, вантажівок і автобусів на електротягу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, класичний Land Rover Defender перетворили на електромобіль для яхти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

XPeng випробовує автопілот на трасах Німеччини

Потужністю 1208 сил: електричний суперкар GAC Aion Hyper SSR презентували у Європі