in

Xiaomi розробляє новий електричний кросовер: конкуруватиме з Tesla Model Y

Через пару місяців після запуску свого першого в історії електромобіля компанія Xiaomi готує новий електричний кросовер, що стане конкурентом Tesla Model Y.

Минуло трохи більше трьох років з тих пір, як китайський виробник електроніки Xiaomi анонсував новий електромобіль.

Відповідно до повідомлення Bloomberg, друга електрична модель Xiaomi буде компактним кросовером. Людина, знайома з цим питанням, сказала, що Xiaomi вже проводила порівняльний аналіз з Model Y під час розробки авто.

Коли три роки тому Xiaomi почала обдумувати свою лінійку електромобілів, кросовер був частиною початкових планів, але зрештою компанія вирішила спершу зосередитися на седані SU7, який на даний момент залишається її пріоритетом.

Зазначається, що Xiaomi, як повідомляється, планує почати виробництво новинки до кінця 2025 року, коли буде завершена друга фаза розгортання нового заводу з виробництва електромобілів в Ічжуані.

Очікується, що річна виробнича потужність цього підприємства досягне 300 000 одиниць на рік. Перша фаза розширення буде завершена наступного місяця, що забезпечить Xiaomi потужністю близько 150 000 електромобілів на рік.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Xiaomi SU7 почали масово потрапляти у аварії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Гонки на бездоріжжі: електричні пікапи Tesla Cybertruck та Rivian R1T визначили найшвидшого у пустелі

Можуть загорітись та вибухнути: електромобілі перестали пускати на паркінги у Британії