in

Відео дня: електромобілі Xiaomi SU7 почали масово потрапляти у аварії

Перший електромобіль компанії Xiaomi вже встиг стати справжнім бестселером. Цікаво, що перші дні продажів для китайського автовиробника були далеко не легкими, оскільки клієнти жалілись на довший час очікування доставки, недотримання гарантії повернення грошей. Окрім того, стало відомо про кілька гучних аварій з новинкою у головній ролі.

Незважаючи на початкову ціну в 29 900 доларів, базова версія електромобіля пропонує понад 700 км запасу ходу та силову установку потужністю 295 к.с. Завдяки такому поєднанню компанія отримала 50 000 замовлень протягом 27 хвилин після запуску та 88 898 замовлень протягом 24 годин.

Але у такої популярності є й інша сторона медалі. Тим, хто замовив версію SU7 Pro, доведеться чекати приблизно від чотирьох до п’яти місяців, щоб отримати свої транспортні засоби. Що ще гірше, тим, хто замовив топову модифікацію SU7 Max, доведеться чекати сім місяців, щоб отримати свій електромобіль.

На фоні популярності моделі у китайських соціальних мережах почали з’являтися фотографії та відео водіїв, які потрапляють у дорожні пригоди.

Деякі аналітики вже сумніваються, чи справді причиною аварій є лише намагання водіїв якомога швидше випробувати нове авто, або може система контролю тяги налаштована недостатньо добре.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, перший електромобіль Xiaomi показали офіційно.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У березні українці придбали понад 4 тисячі електромобілів: які регіони у лідерах

Замість конвеєра: Tesla кардинально змінює схему виробництва електромобілів