in

Можуть загорітись та вибухнути: електромобілі перестали пускати на паркінги у Британії

Водій електромобіля з Британії нещодавно звернувся до соціальних мереж, щоб висловити своє розчарування після того, як зіткнувся з дивною ситуацією – його електромобілю заборонили доступ до підземних автостоянок однієї з лікарень.

Інцидент стався в лікарні Alder Hey у Ліверпулі. Містер Фрімен-Пауелл, який записався на прийом до лікаря для свого сина, стверджує, що йому відмовили на одній із автостоянок лікарні через тимчасову заборону для електромобілів.

Прямо біля приміщення водія зустріли знаки “Електромобілям в’їзд заборонено”. Охоронець також повідомив, що батарея його електромобіля може “реагувати” на паркінг, спричиняючи “загоряння”, або навіть “вибух”.

Згодом Фрімен-Пауелл звернувся до соціальних мереж, щоб поскаржитися та публічно поділитися документом, який він надіслав електронною поштою до лікарні. У ньому він стверджує, що ймовірність загоряння транспортних засобів з ДВЗ у 20 разів більша, ніж електромобілів.

Лікарня Alder Hey опублікувала на BBC заяву, в якій пояснила, що вони “тимчасово обмежили паркування електромобілів на одній із автостоянок” після того, як такий крок порадила Пожежно-рятувальна служба Мерсісайда.

Хоча відомо, що пожежі електромобілів завдають багато проблем пожежникам, деякі експерти стверджують, що рішення лікарні не підтверджено доказами. Колін Уокер, керівник відділу транспорту в дослідницькій групі Energy And Climate Intelligence Unit, навів дані EV FireSafe, згідно з якими транспортні засоби з бензиновими двигунами мають у 80 разів більше шансів загорітися, ніж електромобілі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volkswagen навчив електромобілі паркуватись та заряджатись автоматично.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Xiaomi розробляє новий електричний кросовер: конкуруватиме з Tesla Model Y

Перший “тотал”: електричний пікап Tesla Cybertruck потрапив у серйозну аварію