in

Водії більше не потрібні: Volkswagen навчив електромобілі паркуватись та заряджатись автоматично

Cariad, дочірня компанія Volkswagen, що займається програмним забезпеченням, у партнерстві з Bosch прагне змінити спосіб паркування електромобілів шляхом розробки послуг автоматизованого паркування разом із автоматичною зарядкою.

Розроблена технологія дозволяє електромобілям знаходити місце для паркування, обладнане зарядною станцією, без водія. Робот відкриває кришку зарядного пристрою та автоматично вставляє зарядний кабель. Коли бажаний заряд акумулятора досягнуто, електромобіль повертається на звичайне місце для паркування, заощаджуючи час.

“Автоматизація відіграє ключову роль у революції мобільності та переході до електромобілів. Дві наші послуги – автоматизоване паркування та автоматичне стягнення плати за послуги електромобіля – роблять мобільність набагато зручнішою для користувачів”, – сказав Мануель Майєр, віце-президент з розробки автоматизованих продуктів Bosch.

Подібно до технології самостійного паркування Mercedes-Benz, розробленої спільно з Bosch, автономна технологія Cariad працюватиме лише в окремих паркінгах, обладнаних Bosch. Наразі системи тестуються у двох власних паркінгах у Німеччині.

Паркування без водія випробовується в гаражі Cariad для персоналу в Інгольштадті, тоді як дослідний паркінг Bosch у Людвігсбурзі використовується для тестування зарядки без водія.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volkswagen показав перше фото нового Golf.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З лайна і пластику: Hyundai навчився виробляти водень для автомобілів

Понад 1000 сил за $140 000: суббренд BYD представив розкішний електричний седан