in

Витратять $5 млрд: Rivian знайшов інвестора для будівництва величезного заводу з випуску електромобілів

Компанія Rivian зробила ще один великий крок до відкриття другого заводу з випуску електромобілів. Стартап повідомив, що вибрав компанію Clayco своїм партнером для будівництва величезного заводу вартістю 5 мільярдів доларів.

Rivian використовуватиме Clayco як партнера для будівництва заводу електромобілів у Джорджії. Clayco, одна з найбільших проектних, інжинірингових і будівельних фірм у США, оголосила про це у вівторок.

Наразі Rivian виготовляє електромобілі, зокрема R1T і R1S, на заводі в Нормалі, штат Іллінойс. Маючи плани розширення, Rivian вперше оголосила про плани будівництва другого заводу електромобілів в окрузі Брайан, штат Джорджія, у 2021 році.

Очікувалося, що будівництво розпочнеться минулого літа, але судові баталії, пов’язані з пакетом стимулів у розмірі 1,5 мільярда доларів, призвели до затримок. Пакет заохочень є другим за величиною в штаті після Hyundai в 1,8 мільярда доларів.

Компанія Rivian повідомила, що розпочне будівництво вже до кінця року. Представник компанії сказав, що стартап проведе офіційну церемонію закладки фундаменту на початку 2024 року. Виробничий комплекс повинен стати місцем зборки електромобілів Rivian R2.

Зазначається, що електромобілі нового покоління від Rivian будуть дешевшими за поточні моделі. Так, ціни на Rivian R2 будуть починатися з позначки у 40 тисяч доларів. Очікується, що нова модель буде представлена вже наступного року.

Очікується, що виробництво машин на новому заводі розпочнеться вже наступного року. Очікується, що після завершення першого етапу завод зможе виробляти 200 000 автомобілів на рік. До кінця десятиліття Rivian планує подвоїти цю цифру.


Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, системи допомоги Rivian карають водія за невиконання команд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Audi скорочує плани з розробки нових електромобілів: у чому причина

Скарги діють: Volkswagen повертає фізичні кнопки замість “сенсорів” у салон