in

Audi скорочує плани з розробки нових електромобілів: у чому причина

Компанія Audi заявляє, що відмовляється від досить амбітного плану з випуску великої кількості майбутніх електромобілів у відповідь на те, що, за словами новопризначеного генерального директора, називається “уповільненням ринку”.

“Першим чином ми розглянули, з якими темпами та інтервалом випуску нових машин може працювати компанія. Зрештою ми вирішили послабити графіки, щоб не перевантажувати команду та дилерські центри”, – сказав Bloomberg генеральний директор Гернот Дьолнер.

Компанія Audi запланувала випуск 20 нових моделей до 2026 року, 10 з яких – електромобілі. Тепер бренд в більшій мірі зосередиться на нових моделях із двигуном внутрішнього згоряння та їх гібридних версіях.

Звичайно, Audi має швидко випускати нові автомобілі, оскільки її модельний ряд “застаріває”, до того ж конкуренти з Mercedes-Benz і BMW готують електромобілі наступного покоління та покажуть їх вже в найближчі роки.

При цьому Audi чекає на завершення розробки платформи PPE, яка є новим вдосконаленим шасі для електромобілів, розробку якої було відкладено через проблеми з програмним забезпеченням у власному відділі програмного забезпечення VW Cariad. Передбачається, що майбутній Q6 e-tron стане початком одразу для кількох нових електромобілів бренду. Модель повинна побачити світ вже наступного року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, запуск виробництва електромобіля Audi Q6 e-tron відкладається до наступного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-Benz вирішив по-особливому маркувати авто, що їдуть на автопілоті: як упізнати машину без водія

Витратять $5 млрд: Rivian знайшов інвестора для будівництва величезного заводу з випуску електромобілів