in

Volvo Trucks розпочинає випробування електричних вантажівок Volvo FM та Volvo FMX у будівництві

Volvo Trucks Electromobiity 2020

Компанія Volvo Trucks запускає контрольні випробування повністю електричних вантажівок для будівельної промисловості.

Йдеться про дві великотоннажні електровантажівки.

Вже скоро їх доставлять компанії Swerock, щоб задовольнити зростаючі вимоги щодо зменшення рівня шуму та викидів, особливо у чутливих до цього міських районах.

«Після успішної прем’єри серійних електричних вантажівок, призначених для міських перевезень та збору сміття, компанія Volvo Trucks наразі випробовує дві повністю електроприводні великотоннажні моделі, які будуть перевірені у реальних умовах роботи замовника», – йдеться в повідомленні.

Одним в автомобілів є електровантажівка Volvo FM – вона обладнана міксером, й буде доставляти бетон замовникам. Друга модель – це електричний самоскид Volvo FMX, який використовуватимуть у більш масштабних інфраструктурних проектах.

«У будівельному сегменті від вантажівок, як правило, вимагають більшої потужності та міцності, ніж у багатьох інших галузях, і електричні вантажівки не є винятком, – зазначив Йонас Одермальм (Jonas Odermalm), віце-президент компанії Volvo Trucks з питань електромобільності. – Тому наші транспортні рішення повинні відповідати вимогам щодо високої продуктивності та тривалості безвідмовної роботи, одночасно забезпечуючи такі переваги, як зменшення обсягів викидів та рівня шуму завдяки використанню електричної силової лінії. Проведення польових випробувань та співпраця із замовниками дуже важливі для процесу розробки».

На випробуваннях проведуть оцінку можливостей використання електровантажівок для підвищення ефективності та зменшення негативного впливу на клімат. Крім аналізу продуктивності самих вантажівок, під час тестування також розглядатиметься екосистема електромобілів в цілому. Оцінюватися також будуть такі показники,  як шум, безпека та комфорт на робочому місці водія.

«Цінність такого типу випробувань полягає в тому, що вони допомагають нам краще зрозуміти потреби наших клієнтів, а також визначити, як електрифікація впливатиме на них щодня з точки зору циклів роботи вантажного автомобіля, вантажопідйомності, тривалості роботи, діапазону та інших параметрів – та взагалі всіх переваг використання тихішого, чистішого транспорту», – говорить Ебба Бергбом Валлін, менеджер компанії Volvo Trucks з питань електромобільності.

Тестування електровантажівок у реальних умовах дозволять оцінити їх потенціал, та виявити майбутні вдосконалення ще до того, як стане можливою більш широка їх адаптація.

«Спільно з компанією Volvo Trucks ми робимо великий крок на шляху впровадження менш шкідливих для клімату перевезень. Це значно наблизить нас до вантажних автомобілів завтрашнього дня, які зменшать шкідливі викиди. У нас уже є 15 гібридних бетонозмішувачів, а завдяки цьому проекту ми зараз тестуємо повністю електричні транспортні засоби», – зазначає Ганс Орест, керівник підрозділу компанії Swerock, що входить до складу групи компаній Peab Group.

Як раніше повідомляв Autogeek,

За матеріалами: volvotrucks.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

GM оголосила дату презентації електричного Hummer і дозолила бронювати автівку за $100

Долав до 160 км: у США за 500 доларів продають електромобіль 1982 року випуску