in

Volkswagen заново винайшов легендарне ім’я GTI: опубліковані нові фото

Volkswagen оновив логотип GTI, замінивши останню букву на блискавку. Німецькі журналісти виявили новий логотип у товарному знаку, зареєстрованому в Німецькому відомстві з патентів та товарних знаків, і це підтверджує думку інсайдерів про те, що ця абревіатура житиме в електричну еру.

Назва GTI дуже цінна для Volkswagen, і схоже, що значення абревіатури має змінитись із цим оновленням логотипу. В даний час це розшифровується як Grand Touring Injection, причому остання частина, очевидно, відноситься до впорскування палива. Оскільки остання буква замінена на блискавку, схоже, що ім’я GTI буде просто перепрофільовано, а це означає, що прізвисько GTX, яке зараз застосовується до високопродуктивних електромобілів Volkswagen, може зникнути.

З іншого боку, цей новий логотип може вказувати лише на те, що автомобіль електрифікований лише частково. Можливо, Volkswagen продовжить застосовувати назву GTX до повністю електричних автомобілів, зарезервувавши GTI тільки для гібридних моделей.

Що стосується самого Golf, генеральний директор Volkswagen Passenger Cars Томас Шефер очікує, що нинішнє восьме покоління протримається на конвеєрі до кінця десятиліття, після чого Volkswagen доведеться проаналізувати, як далі розвиватиметься цей сегмент.

Варто зазначити, що Golf GTI відзначатиме своє 50-річчя в Європі в 2025 році, і ймовірно до ювілею буде створено спеціальну версію нинішньої генерації моделі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volkswagen ID. Buzz перетворили на фотозону для хіпстерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

BMW вивела на тести плагін-гібридний універсал M5 Touring

BYD показала офіційні фотографії нового електромобіля Song L