in

Volkswagen побудував зарядну станцію в пустелі і вивезе туди електромобілі всіх брендів групи

Volkswagen побудував в пустелі Арізони станцію швидкої зарядки для електромобілів.

В компанії пояснили, що головною метою такого проекту є перевірити, як автівки будуть заряджатись в умовах високих температур.

Успішна швидка зарядка дуже залежить від підтримання стабільної температури всередині акумуляторного блоку. А як відомо температура в пустелі Арізона може підніматись до + 49° за Цельсієм.

Всі бренди групи Volkswagen вивезуть в пустелю свої електромобілі, які призначені для широкого ринку, і будуть їх випробовувати в умовах високих температур.

Зарядна станція розрахована на обслуговування 50 автомобілів. Вона має різні роз’єми, що використовуються в США, Європі та Китаї. Інженери зможуть оцінювати отриману інформацію в реальному часі та порівнювати ефективність різних зарядних пристроїв.

В Volkswagen також зазначили, що зарядні пристрої, що використовуються мережею Electrify America здатні підтримувати напругу до 350 кВт.

Як раніше повідомляв Autogeek, п’яту модель електричної ID-лінійки Volkswagen покаже наприкінці 2023 року. Серійна версія концепту ID Vizzion вийде на ринок під назвою ID.6 та зможе запропонувати запас ходу у 700 км.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Яким буде спорткар Nissan GT-R через 30 років: керування лежачи за допомогою мозкових імпульсів

Запас ходу 370 км і прайс від $33 тисяч: стаптап Canoo побудував масштабовану електричну вантажівку