in

Volkswagen хоче відмовитись від перемикачів покажчиків повороту

Нові патенти компанії Volkswagen показують, що німецький автовиробник має намір перенести перемикачі покажчиків повороту та ряд інших функцій, які регулярно використовуються, на обід рульового колеса.

Volkswagen подав патент до Німецького відомства патентів і торгових марок на нову конструкцію керма з елементами управління на внутрішній частині обода колеса. Відповідно до патенту, ці кнопки можуть бути фізичними, тактильними або їх комбінацією. Кількість кнопок на кермі у патенті не вказана, а це означає, що у різних моделях бренду їх може бути встановлена різна кількість.

На думку авторів патенту, перенесення органів управління безпосередньо на кермо має ряд переваг. Перше і найочевидніше – це безпека. Завдяки новій функції водієві не потрібно буде знімати руки з керма, щоб отримати доступ до органів управління, які інакше не помістилися б на кермі.

Також нова розробка дає дизайнерам Volkswagen більше свободи для конструювання нової серії дизайнів керма. По-третє, і що найважливіше, з точки зору бізнесу, компанія може заощадити на виробництві блоків управління для кожної окремої моделі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volkswagen розкрив перші подробиці про новий Passat.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний спортивний хетчбек MG EX4 “засвітився” напередодні дебюту в Гудвуді

Китайський стартап Byton оголосив про банкрутство, не випустивши жодного електромобіля