in

Власники Tesla не бажають платити: лише 2% користувачів пробної версії автопілоту платять за сервіс

Згідно з даними кредитних карт, лише близько 2% власників Tesla, які використовували фірмовий автопілот протягом безкоштовного місячного пробного періоду, згодом купили його. Починаючи з березня, Tesla запропонувала місячну безкоштовну пробну версію свого пакету Full Self-Driving усім своїм власникам у Північній Америці.

YipitData отримав доступ до даних кредитних карток приблизно 3500 власників Tesla, які брали участь у випробуванні, і виявив, що лише 50 придбали або підписалися на FSD після випробування.

У той же час автовиробник знизив вартість пакету з 12 тисяч до 8 тисяч доларів, або до 99 доларів на місяць для підписної моделі оплати. Цікаво, що це суперечить тому, що сказав Ілон Маск. Раніше генеральний директор заявляв, що Tesla продовжуватиме збільшувати ціну на пакет FSD, коли він стане кращим.

Автовиробник спробував підвищити швидкість використання FSD за допомогою нової версії, змусивши більше людей спробувати її за допомогою безкоштовної пробної версії, а потім спокусивши їх купити або підписатися на неї.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla закриває Гігафабрику в Берліні на кілька днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-Benz відмовиться від розробки платформи для преміальних електромобілів: у чому причина

Тест-драйв Changan CS35 Plus: чим здивував кросовер-новачок