in ,

Відео дня: електромобіль Tesla Model Y здивував результатами проходження «лосиного тесту»

Tesla Model Y – один з трьох автомобілів, які зуміли пройти «лосиний тест» на такій швидкості, поряд з Tesla Model 3 та Ford Focus.

Випробуванню на стабільність та маневреність американський електрокросовер піддали журналісти іспанського ресурсу km77.com, який регулярно публікує відео «лосиних тестів» автомобілів різних марок.

Сенс тесту полягає у перевірці здатності автомобіля уникнути зіткнення з раптовою перешкодою на дорозі. Одну й ту ж ділянку, з розставленими на ній конусами, проходять на різних швидкостях. Результативним вважається той заїзд, в якому швидкість була найвищою і всі конуси залишилися на своїх місця.

У Tesla Model Y – це 83 км/год. На швидкості 84 км/год кросовер збив тільки один конус, але цей заїзд в залік не пішов. Як підкресли випробувачі, під час тесту на електромобіль були встановлені шини Michelin Pilot EV 255/40 R20 101W XL.

Як відзначили в km77.com, у Tesla Model Y відмінно настроєна підвіска та система стабілізації, завдяки яким кросовер легко проходить віражі, демонструючи відмінну стабільність. Цікаво, що результат легшої Tesla Model 3, на базі якої й побудований кросовер, був таким же – 83 км / ч.

Як раніше повідомляв Autogeek, фанерна версія електропікапа Tesla Cybertruck взяла участь у дивакуватому заїзді.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

460 км на одному заряді: до Білорусі відправили першу партію електромобілів Geely Geometry C

Запас ходу 7000 км: британці збудували надлегкий позашляховий пікап