in

“Повна безпека”: електромобіль Tesla Model Y отримає додаткову подушку, незважаючи не високі рейтинги

Компанія Tesla працює над тим, щоб зробити Model Y у Китаї ще безпечнішою з додатковою подушкою безпеки. 

Tesla Model Y вже є одним з найбезпечніших позашляховиків на ринку – електромобіль отримав дуже хороші оцінки від Національної адміністрації безпеки дорожнього руху.

Попри це в Tesla вирішили додати в Model Y, які будуть продаватися на китайському ринку, нову подушку безпеки. Це, як зазначають в компанії, сприятиме «повній безпеці». 

Нова подушка безпеки є «дальньою» подушкою, й буде входити у стандартну комплектацію на додаток до поточного набору подушок безпеки. За даними видання, Tesla поділився:

«Виготовлена у Китаї ​​Tesla Model Y була оснащена «дистанційними подушками безпеки» в якості стандартного обладнання для повного захисту вашої безпеки під час подорожі. Tesla використовує інтелектуальну безпеку, щоб захистити кожного споживача, а ген безпеки завжди той самий», – йдеться в повідомленні.

На представленому офіційному відео Tesla видно дальню бічну подушку безпеки, яка встановлена ​​на спинці водійського сидіння Model Y. Це повинно звести до мінімуму травми людей, які перебувають на передньому сидінні, під час бічних зіткнень.

Нагадаємо, нещодавно Tesla модернізувала свою виробничу лінію Model Y у Китаї, і додавання нової подушки безпеки могло бути принаймні однією з причин оновлення.

Як раніше повідомляв Aytogeek, tлектрокросовер Tesla Model Y може стати найбільш продаваним електромобілем 2022 року.

За матеріалами: insideevs.com

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У липні українці придбали вполовину більше електромобілів, ніж у червні – 1732 одиниці: статистика і рейтинг

Бренди концерну Stellantis відновили програми кредитування в Україні: 5 кроків для отримання кредиту