in

В Україні запустили ще один онлайн сервіс для автомобілістів – перевірка посвідчення водія

На сайті Головного сервісного центру МВС з’явився ще один новий електронний сервіс – “Перевірка свідоцтва ДОПНВ про підготовку водія”. За функціоналом він аналогічний сервісу “Перевірка посвідчення водія” – у два кліки дозволяє за номером та серією документа перевірити факт його видачі; переглянути класи небезпечних речовин, дозволених до перевезення водію; визначити допустимі види перевезення цих речовин; впевнитися, що документ не протермінований.

Сервіс актуальний для:

  • вітчизняних та іноземних роботодавців, вантажовідправників та вантажоперевізників – при наймі водія;
  • відповідних установ і компетентних іноземних органів – при оформленні погоджувальних документів на дорожнє перевезення небезпечного вантажу;
  • працівників митної служби – при перегляді документів тощо.

Для зручності користування сервісом за межами країни створено англомовну версію. Так, в один клік можна перемикнути інтерфейс в необхідний мовний режим.

Якщо за результатами перевірки інформація про Свідоцтво ДОПНВ не знайдена, то в МВС радять надіслати звернення у довільній формі на електронну адресу [email protected].

Як раніше повідомляв Autogeek, українцям дозволять мати електронні права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Україні стартували продажі повністю електричного MINI Cooper SE: ціна від 30 000 євро

Зворотня сторона технологій: власники Tesla не змогли скористатися електромобілями через непрацюючий мобільний застосунок